1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Гипсени бермуди

Дискусија во 'Тело' започната од sunset08, 26 мај 2016.

 1. sunset08

  sunset08 Нов член

  Се зачлени на:
  29 април 2016
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски
  Девојки, дали некој го има пробано овој третман, по козметичкиве салони?
  Многу го фалат, па за еден третмен се намалувало 1-2см во обем, а и се преобликувало телото, онака како шо ти сакаш.
  Е сега како што читав по странските форуми, имало резултати, но треба кај некој искусен да одиш, зато што, баш поради можноста за преобликување на телото, може да те зарфкнат.
  Ако има некој искуство неа сподели, баш добро би ми дошол вакав третман :)