1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ги сакам ...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Dvolicen, 18 август 2012.

 1. Dvolicen

  Dvolicen Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2012
  Пораки:
  1.431
  Допаѓања:
  3.485
  Сите имаме по некој што сакаме :tmi: .Ги сакам искрените луѓе ,моите внуци ,мојата бивша :P па се разбира се сакам и себеси :tmi: :D ......Кого сакате вие ?. :inlove:
   
  На Angel.girl му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Skromna

  Skromna Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јануари 2012
  Пораки:
  338
  Допаѓања:
  117
  :) го сакам животот,моите најблиски,најмилиот.... :^) но сепак секогаш на прво место се клавам себе си...и се сакам себе си... :$ можи звучи себично од моја страна,ама поголемиот дел од мојот живот му го посветив на најблиските,бев добра сопруга,мајка,бизнисменка,за да сватам дека мене ме снема како личност :sweat: .....последните неколку години се посветив себе си,си се ценам повејке,имам поголема самодоверба и многу работи се сменија,на подобро... :hai: моите не се запоставени,цело време сум околу нив,ама јас сум повторно некој...... :inlove:
   
 3. jagotka123

  jagotka123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2012
  Пораки:
  1.472
  Допаѓања:
  138
  Пол:
  Женски
  Ги сакам моите внуци најблиските и себе си.
   
 4. American.Virgin

  American.Virgin Активен член

  Се зачлени на:
  28 август 2012
  Пораки:
  79
  Допаѓања:
  20
 5. Maroon5

  Maroon5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 август 2012
  Пораки:
  1.068
  Допаѓања:
  937
  БАБА, ДЕДО И БРАТ МИ - БЛИЗНАК, И СТАРА БАБА И ДРУГ НИКОЈ!! :D :D
   
 6. Ingvild

  Ingvild Популарен член

  Се зачлени на:
  4 септември 2012
  Пораки:
  539
  Допаѓања:
  3.409
  Највише си ги сакам мамичка и татичко :$
  ...иако често се нервираме,меѓусебно :|
  Брат ми,бабичка која е секогаш тука за мене... :l:
  Другарите и другарките од градот кои засекогаш ќе остане во моето срце,затоа шо ми покажале шо е вистинско пријателство и направиле да се чувствувам пресреќно... :*
  И секако,него... :inlove:
   
 7. Elenuskaa

  Elenuskaa Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2011
  Пораки:
  1.866
  Допаѓања:
  2.036
  Го сакам него, ама повеќе се сакам себе :!: :D

  Ги сакам и мама и тато и брат ми и сестра ми, и моите пријатели, па дури и непријателите :D
   
 8. Jule.Sk

  Jule.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  1.314
  Допаѓања:
  734
  Пол:
  Женски
  Сакам се живо и диво што е околу мене :D :*
   
  На Amore му/ѝ се допаѓа ова.
 9. indelible

  indelible Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2012
  Пораки:
  219
  Допаѓања:
  81
  Мамичка си ја сакам повеќе од се. :inlove:
  Исто така ги сакам бабичките две, внуката, дедо, тато, дада.
  Моите две најдобри другарки кои ми покажале што значи вистинско пријателство.
  И секако, себе и него. :inlove:
   
 10. LadyH

  LadyH Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 август 2011
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  85
  мами, тета , сестра ми, татко ми, останати од најтесна фамилија, другарките многу ... :inlove: :inlove:
   
 11. lana8

  lana8 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 август 2012
  Пораки:
  273
  Допаѓања:
  180
  прво себе си. сакам кога се сакам себе си, кога си угодувам, кога си ги исполнувам желбите. Го сакам него кој го прави мојот живот прекрасен.
  Ги сакам мојте најблиски, без нив сум никој и ништо. Заради нив сум ваква каква шо сум.
  Мојата баба, моите брачеди односно сестри.
  Едноставно ги сакам сите што ме сакаат мене <3 :)
   
 12. kikav

  kikav Популарен член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2011
  Пораки:
  2.711
  Допаѓања:
  2.031
  ги сакам мојте дома мајками и татко ми,потоа дечкоми а јас се разбира дека сум прва на листава и уште некои други драги особи кои се бројат на едно раче
   
 13. Dala

  Dala Популарен член

  Се зачлени на:
  17 септември 2012
  Пораки:
  1.512
  Допаѓања:
  1.889
  Ги сакам моите мачки! :* :*
   
 14. butterfly.94

  butterfly.94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јули 2011
  Пораки:
  81
  Допаѓања:
  14
  Ги сакам сите што ми значат :D најдобрите другарки, дечкото и семејството ^^
   
 15. MerlinMonro8

  MerlinMonro8 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 септември 2012
  Пораки:
  360
  Допаѓања:
  206
  Прво се сакам себе си, сепак како велат: АКО НЕ СЕ САКАШ СЕБЕ, НЕМОЖЕШ ДА ГИ САКАШ НИ ДРУГИТЕ, но потоа си го сакам братчето најјјмило,мама и тато....баба и дедо, комшиите,пријателите,симпатијата :$ , феминките и сите ги сакам.... mwahh :inlove: :inlove: :inlove: :$ :rofl: :lol: :*
   
 16. Angelinkka

  Angelinkka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2012
  Пораки:
  526
  Допаѓања:
  360
  Пол:
  Женски
  Прво си ги сакам моите најблиски, потоа ги сакам сите ФЕМИНКИ, потоа го сакам моето слатко мало кученце Тео, потоа ги сакам сите пријатели (блиски и далечни), ги сакам и моите непријатели (заради нив ми е интересно), ги сакам дури и моите измислени пријатели (хахах, тоа беше кога имав 6 и тргнав на училиште, на почетокот не се вклопив па нив им раскажував, но сега си се смеам, но сепак си ги сакам :lol: ), ги сакам луѓето, си ги сакам идолите, си го сакам животот, а малку се сакам и себе си :lol: , нај нормално. ;) ПС Ја сакам цела вселена! Па си ја сакам и што? :angel:
   
 17. rici.aaaaa

  rici.aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2012
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  3.389
  Ги сакам мојте блиски мажот ми, кученцето мое, мачорчето,мојте пријателки, роднини,
  секако
  и
  душманите
  -посебна посвета на љубов за нив
  (((Не ми можете ништо сте биле и секогаш ќе бидете под мене пукнете од мака-(реков ли дека ги сакам и душманите мои )))хм-
   
 18. anu6kaa

  anu6kaa Популарен член

  Се зачлени на:
  3 август 2010
  Пораки:
  1.309
  Допаѓања:
  428
  Пол:
  Женски
  Ги сакам моите родители (тие на прво место, без нив не би можела никако :!: ), дечко ми, пријателите... ;)
   
 19. srcekrsacka

  srcekrsacka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  2.952
  Допаѓања:
  1.739
  моите најблиски, роднините(од двете страни) другарките, девојките од медитација
  секој што направил нешто добро за мене и на било кој начин ја заслужил мојата љубов, има место во :l:


  п.с. дволичен, ако си ја сакаш твојата бивша обиди се да се смириш со неа, дај и до знаење дека ја сакаш :)
   
 20. ludoooto

  ludoooto Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 август 2010
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  1
  Семејството на прво место,дечкото и најблиските :)