1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Главен акцент на неговото уживање, а јас незадоволена

Дискусија во 'Интимни прашања и проблеми' започната од srcuff, 30 октомври 2011.

  1. Nenasitni

    Nenasitni Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 август 2011
    Пораки:
    204
    Допаѓања:
    36
    Не , не си ме разбрала он прво ми правеше мене ама прекинавме зашто јас не сакав.Вчера не сакаше да имаме односи зашто неговите биле во дневна и срам му било за минатиот ден мн сме биле бучни (језда ств бевме)ама јас кај него одам со месеци долг период никад до сеа не ми рекол така.-.- денес па,(сеа сум кај него ама лута сум му си станав и си седнав на пц.он си заспа :^) ) ептен значи бев попалена сакав да го праиме тоа.он прв почна да ме задоволува арно ама влакно имаше наводно јас не го видов и го тргна и се згади.од едно обично влакно од мојата коса што кога сум се бањала се лизнало.големотооо чудо.и не сакаше да го праи тоа.уште ми вика ни ти мене ни јас тебе.ај сеа да го праиме главното.епа јас сеа несакам ништо.си се облеков тргнав да си одам.не ми даде ,си легнав лежеше до мене ме гушкаше,ова она сакашеда ме натера за секс ама нее попуштам јас бре. не знае со кој си има работа.демек мене омилено ми е да го задоволувам.ама се жртвувам зашто сакам да го видам него срекен,најбуаво ми е тоаш се радуем поеке мислам и од сама да свршам. и знам дека го сака тоа многу и ,колку и да ми горчи и да ми мириса(секад се мие пред тоа,ама тоа е природно и неможе да се острани....) и незнам си мислам вака дека сум му здосадена.искрено...ама па секад му се дига (извинете на израз :lol: ) без проблем ..да се бацуваме само знае ,без да ме допре..незнам што да правам. :?: :?:
     
  2. charliee

    charliee Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 март 2012
    Пораки:
    816
    Допаѓања:
    716
    Пол:
    Женски
    и јас сум во таква сируација битно тој е задоволен а мене таму долу не ме пипа сам ми признава дека невидено се одржавам и хигиената дека ми е на ниво ама господинот се гади да се симне а јас кај немо можам да работам по еден саат додека не сврши дури и не памтам кога последен пат со рака сум го правела тоа само за да го задоволам а јас неморам да бидам задоволна.а кога зборувавме ми рече јас кога кје сакам кје се симнам не ме терај со сила.
     
  3. ivanagoki

    ivanagoki Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 јули 2011
    Пораки:
    55
    Допаѓања:
    10
    devojki ne se razocaruvajte vi stojam na raspolaganje jas ne se gadam obozavam da lizam dunde :) i vo usta da mi svrsi ne se gadam naprotiv se palam koga i ja lizam da mi svrsi vo usta
     
  4. charliee

    charliee Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 март 2012
    Пораки:
    816
    Допаѓања:
    716
    Пол:
    Женски
    И пак проблеми со оралниот!!
    бидејќи тој не сакаше да врши орален се одлучив и јас да не вршам и да бидам на она неговото јас кога ќе сакам тогаш.тој се обиде да ме натера неколку пати да го направам тоа ама јас несакав и му реков пак јас кога ќе сакам тогаш вака со сила не ме терај.и тогаш се налути не му обрнав внимание само му реков ее сега барем знаеш мене како ми е кога сум незадоволна таму.кога после некој ден тој сам ми се понуди ајде симни се јас нее кога ќе сакам ќе се симнам и тој ама ти ова од инат го правиш знам јас,на ваков начин нема да ме натераш да се симнам кај тебе.и двајацата нервозни решивме никој да не го прави тоа зашо можеби некогаш јас кога ќе сум сакала да го правам тогаш тој немало да сака.и вчера како последна средба(од школски денови) јас покушав да му го земам а тој несакаше и јас се тргнав ми вика па нели решивме да не го правиме тоа?и јас во ред е се нема никаков проблем.и тој ама ти само тоа од инат го правиш нема да се симнам се додека не се осетам спремен да го направам тоа.јас-сакам да се ставиш на мое место малку да видиш како ми е мене.тој-ти си го правела нон стоп и сега ако сакаш кје го правиш јас кога ќе сакам и ти кога ќе сакаш...
    немам на кого да се обраатаам па пишав тука... :(
     
  5. Aniston

    Aniston Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 февруари 2011
    Пораки:
    564
    Допаѓања:
    234
    Можеш да ја искористиш нивната најјака финта - Ако ти не сакаш, ќе одам јас кај некој друг. Кај вистински маж кој знае да задоволи жена, не кај детенце кое не е спуемно.

    Исто како - ако не ми дадеш ке ти раскинам. Баш истичко :D
     
  6. bate-bane

    bate-bane Активен член

    Се зачлени на:
    21 декември 2014
    Пораки:
    36
    Допаѓања:
    13
    Пол:
    Машки
    одма да му раскинеш !!!!!!!!!!!!!!
     
  7. galapce

    galapce Форумски идол

    Се зачлени на:
    4 ноември 2014
    Пораки:
    4.318
    Допаѓања:
    106.803
    Пол:
    Женски
    Bate Bane smiri se.Ja vidi ja datata moze veke i se omazila za nego a moze i raskinale.:lol:
     
    На bate-bane му/ѝ се допаѓа ова.
  8. Hipica

    Hipica Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.818
    Кога веќе се активира темава, еве една песна :D
     
  9. DigY

    DigY Популарен член

    Се зачлени на:
    4 мај 2011
    Пораки:
    3.479
    Допаѓања:
    6.473
    Оке, нема на никој да му се обратам ова генерално за сите ќе важи. Добро бе девојчиња,кога еднаш ќе сфатите дека ако сакате да сте задоволни (на било кое поле во животот па и на ова) сте само ВИЕ тие што треба да се грижите!? Ако сама не си направиш,кој очекуваш да ти направи!? Нормално дека типот ќе си гледа за себе, кога видел простор дека ти не гледаш аутоматски си дуплира,шо не е јасно? Почни да гледаш тебе да ти е убаво и ќе видиш како се ќе се смени...
     
    На mh23 му/ѝ се допаѓа ова.
  10. Pucanka

    Pucanka Активен член

    Се зачлени на:
    30 јули 2015
    Пораки:
    117
    Допаѓања:
    74
    Пол:
    Женски
    Devojko on tebe ne te saka saka samo da si zavrsi rabota i tolku zatoa odjebi go i najdi si nov decko ebac sto ke imate obostrano zadovolstvo
     
    На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.