1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Гледате Фудбал феминкии? Омилен тим ?

Дискусија во 'Канта' започната од Igle, 2 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Igle

  Igle Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  1.723
  Допаѓања:
  18.421
  Пол:
  Женски
  РЕАЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ МАДРИДДДДДДД, гледам фудбал и тоа мнмнмнмнмн најмнооогу, ОБОЖАВАМ ! Вие ? :D :D
   
 2. Irreplaceable.xD

  Irreplaceable.xD Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 август 2011
  Пораки:
  341
  Допаѓања:
  67
  За фудбал да глеам може, да играм не доаѓа у предвид.
  Иначе нешто ме влече Реал Мадрид, али пошто не сум многу по фудбалот.. нека остане на ова само :)
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.886
  Допаѓања:
  65.898
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.