Гледачка на карти/кафе

Дискусија во 'Канта' започната од Martin Sokoll, 22 мај 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Martin Sokoll

  Martin Sokoll Нов член

  Се зачлени на:
  22 мај 2017
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Здраво,јас сум Мартин и нов сум тука.Би сакал да започнам една ваква тема иако незнам дали постоела воопшто на сајтот или некој ја отворил..Колку е добро да се оди на посета кај некоја гледачка на кафе или карти..дали тоа се игри на ѓаволот или пак? Се надевам за ваши одговори и доколку знае некој каде има такви гледачки нека пише..:)
   
 2. Yowannty

  Yowannty Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 ноември 2012
  Пораки:
  6.730
  Допаѓања:
  116.953
  Пол:
  Женски
  Ако не знаеш дали постои таква тема место одма да ја отвориш, а те мрзи да побараш сам, прво ќе прашаш во соодветна тема за прашања и таму ќе добиеш одговор. А постојат 2 посебни теми по твоево прашање, една за тарот, а друга за гледање на кафе, па твојава ќе оди во канта.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.