Гледање на кафе

Дискусија во '„Другата“ наука' започната од Vodolija, 12 јануари 2010.

 1. LitttleRNBPrincess

  LitttleRNBPrincess Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  788
  Допаѓања:
  908
  Пол:
  Женски
  Ќе сака некој да ми гледа? Барем желбата да ми ја каже што имам. Третата слика ми е желбата :D
  20190215_123124.jpg

  20190215_123145.jpg
  20190215_123132.jpg
   
 2. Ciel

  Ciel Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2019
  Пораки:
  351
  Допаѓања:
  1.761
  Пол:
  Женски
  Дали некоја знае што значи фигурата штрк?
   
 3. Rndrmp

  Rndrmp Нов член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2019
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
 4. Rndrmp

  Rndrmp Нов член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2019
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
 5. LitttleRNBPrincess

  LitttleRNBPrincess Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  788
  Допаѓања:
  908
  Пол:
  Женски
  Ај некој желбава да ми ја види :):)

  20190301_111714.jpg
   
 6. your-girl.-.friend

  your-girl.-.friend Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  97
  Допаѓања:
  1.054
  Пол:
  Женски
 7. hopes

  hopes Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 април 2014
  Пораки:
  107
  Допаѓања:
  161
 8. hopes

  hopes Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 април 2014
  Пораки:
  107
  Допаѓања:
  161
 9. hopes

  hopes Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 април 2014
  Пораки:
  107
  Допаѓања:
  161
 10. hopes

  hopes Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 април 2014
  Пораки:
  107
  Допаѓања:
  161
 11. dejziii

  dejziii Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2012
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  15
  Дали ќе може некој од Гостивар и од Кичево да ми пише во порака. Фала однапред :)
   
 12. Emma2

  Emma2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2018
  Пораки:
  2.178
  Допаѓања:
  5.373
  Пол:
  Женски
 13. LitttleRNBPrincess

  LitttleRNBPrincess Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  788
  Допаѓања:
  908
  Пол:
  Женски
  Ај ако сака некој да ми види што имам. Првата слика ми е желбата

  20190319_110452.jpg

  20190319_110459.jpg
   
 14. hopes

  hopes Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 април 2014
  Пораки:
  107
  Допаѓања:
  161
  Може да ми предложите жена што знае да гледа добро на кафе.
   
 15. stardoll123

  stardoll123 Активен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2016
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Ќе ве замолам некој да пише број од некој што гледа на кафе ? Благодарам
   
 16. Nephtys

  Nephtys Нов член

  Се зачлени на:
  9 април 2019
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
  Еве ви број од жена што навистина знае да гледа на кафе 071824248 се вика Бранка мене ми има гледано и многу помогнато.
   
 17. stardoll123

  stardoll123 Активен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2016
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Kade se naogja ?
   
 18. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  14.320
  Допаѓања:
  87.548
  Пол:
  Женски
  Новороденче.
   
 19. LitttleRNBPrincess

  LitttleRNBPrincess Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  788
  Допаѓања:
  908
  Пол:
  Женски
  Некој? :?::D Третата слика ми е желбата

  20190503_112208.jpg

  20190503_112202.jpg

  20190503_112154.jpg
   
 20. Alex.T

  Alex.T Активен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2018
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  25
  Пол:
  Машки