Гледање на кафе

Дискусија во '„Другата“ наука' започната од Vodolija, 12 јануари 2010.

 1. Eleonche_

  Eleonche_ Нов член

  Се зачлени на:
  17 април 2020
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  10
  Пол:
  Женски
  Девојки, јас знам така попрофесионално да гледам на кафе па ако сакате можам да ви погледнам, тука во темава, во дм каде сакате пишете ми:)
   
  На Elf, Shpagetta, Alex.T и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. Dandra

  Dandra Активен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2020
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  66
  Sakam da mi gleda nekoj
   
 3. Dandra

  Dandra Активен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2020
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  66
  Sakam da mi gledas
   
 4. thequeen95

  thequeen95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 август 2016
  Пораки:
  884
  Допаѓања:
  3.004
  Пол:
  Женски
  Леле слики ставаат од талогот :drunk:
  оф Исусе беее зошто?
   
 5. flawless_

  flawless_ Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2020
  Пораки:
  538
  Допаѓања:
  1.568
  Пол:
  Женски
  Не се оптоварувам со вакви работи. Како помала ми има гледано другарка, два три пати когa пиевме кафе со друштво па ај на сите ќе им погодува, интересно ми беше тогаш за да се разбие досада.