1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Гледање тв на интернет

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од feminium, 29 септември 2013.

 1. feminium

  feminium Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2012
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  1.739
  Може темава глупо звучи малку ама ми се виде интересна :tmi: ,
  дали гледате тв на интернет?
  на:
  http://on.net.mk/zulu
  http://web.maxtv.mk/
  http://mkpredavatel.com
  или можеби на некоја друга страна?
  Јас ретко гледам тв ама тоа најчесто е на станиве ^ :)


  ako теава е дупла се извинувам, не најдов ваква :?:
   
 2. ceca-1

  ceca-1 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  2.083
  Допаѓања:
  5.090
  Јас кога ми беше расипан телевизорот гледав на зулу и макс тв ама тоа е само за македонските програми.Ако некој знае за кабелските нека пише :)
   
 3. feminium

  feminium Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2012
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  1.739
  оваа скоро ја открив и супер е
  http://mkpredavatel.com има мн програми :!:
  мислам дека ги има и прогармите од кабелските
   
 4. Rama

  Rama Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  4.547
  Допаѓања:
  48.056
  Пол:
  Женски
  Јас најчесто си гледам на он нет , кога сакам на раат да се излежавам во кревет и да гледам серија или филм :D
   
 5. girl-miri

  girl-miri Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  7.669
  Допаѓања:
  19.754
  Пол:
  Женски
  бидејки не сум во мак често гледам македноски канали на интернет :)
   
 6. ohana

  ohana Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2013
  Пораки:
  275
  Допаѓања:
  268
  Да, кога некој друг седи пред телевизор или пак кога телевизорот евентуално е расипан тогаш пуштам на интернет. :)
   
 7. MarijaaxD

  MarijaaxD Активен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2013
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  ТВ во живо на нет

  Дали на нет можам да гледам ТВ во живо,ама да има повеќе канали :)
   
 8. Elena69221

  Elena69221 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 август 2011
  Пораки:
  2.352
  Допаѓања:
  3.511
  Пол:
  Женски
 9. xsweetx

  xsweetx Активен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2013
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  4
 10. mili4ka123

  mili4ka123 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2012
  Пораки:
  1.101
  Допаѓања:
  2.333
  Пол:
  Женски
  Општи прашања

  Ве замолувам да ми дадете линк за да гледам ТВ на интернет. :)
  Гости ќе сме имале вечер, па сакам да си гледам X Factor во мир и тишина :D
   
 11. doubleinfinity

  doubleinfinity Популарен член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2012
  Пораки:
  1.386
  Допаѓања:
  2.932
  Пол:
  Женски
  Општи прашања

  http://web.maxtv.mk
   
  На mili4ka123 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Marchesa

  Marchesa Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2011
  Пораки:
  308
  Допаѓања:
  965
  На mili4ka123 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. sugarlips

  sugarlips Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2014
  Пораки:
  682
  Допаѓања:
  790
  Пол:
  Женски
  Само еднаш имам гледано телевизија на интернет,на зулу.Мислам дека тогаш гледав некоја од индиските серии.:D
   
 14. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  10.608
  Допаѓања:
  59.396
  Пол:
  Женски
  Јас телевизор не пуштам а не па на Интернет да гледам.