1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Глума

Дискусија во 'Канта' започната од nedostapna, 5 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. nedostapna

  nedostapna Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 април 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Што мислите колку машќите глумат?Дали и тие прават сцеви за да ги прават девојќите љубоморни?
   
 2. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  Како прво девојче, седни научи си правопис
  машЌите и женсЌите не се пишува со Ќ туку со К.
  Како второ, твоето прашање ептен ми е идиотско.
  Како трето, ако имаш проблем можеш да образложиш или чисто така те интересира ова, па ајде на фемина ќе се регистрирам и оп-троп ќе си отворам тема.
  Ма не сакам да изигравам ни модератор ни ништо ама веќе се претерува бе.
   
  На bitter-girl му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.