1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Глупав одговор на глупаво прашање

Дискусија во 'Канта' започната од GirlMaCa, 29 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. GirlMaCa

  GirlMaCa Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 мај 2012
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  47
  Вака..Јас ќе поставам некое глупаво прашање,а вие одговорете ми со глупав одговор..

  Пр: Ни влезе мало глувче во куќата.Можно ли е да ми го изеде 13 годишното дете ? :worried: :| :worried:
   
 2. Didi-13

  Didi-13 Активен член

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  12
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.