1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Глупост е ?

Дискусија во 'Канта' започната од anichka94, 23 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. anichka94

  anichka94 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2012
  Пораки:
  1.822
  Допаѓања:
  7.045
  Што е Глупост ?
  пример
   

  Прикачени фајлови:

  • glupost.png
   glupost.png
   Големина на фајлот:
   41,5 KB
   Прегледи:
   257
 2. QueenElena

  QueenElena Популарен член

  Се зачлени на:
  1 август 2013
  Пораки:
  1.212
  Допаѓања:
  1.289
  „Глупост е кога човек е глуп“ - Иван Исцелител. :lol:
   
 3. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  3.743
  Пол:
  Женски
  Глупост е кога постојано вршиш една иста работа на ист начин,очекувајќи поинаков резултат... :geek:
   
  На QueenElena му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  957
  Допаѓања:
  513
  Пол:
  Женски
 5. Viktorijaaa5

  Viktorijaaa5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 октомври 2013
  Пораки:
  5.335
  Допаѓања:
  83.592
  Пол:
  Женски
  Голема глупост е !!!!! |(
  [​IMG]
   
  На QueenElena му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  18.573
  Допаѓања:
  80.649
  Пол:
  Женски
  Глупост е темава, ама ај. :D
   
 7. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  8.263
  Допаѓања:
  34.535
  Пол:
  Женски
  На Umbrella22 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Dark-Lady

  Dark-Lady Популарен член

  Се зачлени на:
  6 април 2013
  Пораки:
  563
  Допаѓања:
  910
  Глупост е што сите почнаа да напнуваат со ова, среќа е, тага е, и другите сра*а. Аман веќе со ова ми се ск**чи, незнам што е толку интересно |( :@
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.