1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Глупост што сум ја направил како дете!

Дискусија во 'Канта' започната од BlondeGirl8, 15 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. BlondeGirl8

  BlondeGirl8 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2012
  Пораки:
  252
  Допаѓања:
  115
  Значи дечки видов дека постои една тема "Најголемата глупост што сте ја направиле" и јас решив да отворам една ваква и да ги споделите вашите глупости што сте ги правеле како деца или па ако мислите дека темава не е потребна тогаш слободно клуч. :)
   
 2. BlueHeart

  BlueHeart Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2012
  Пораки:
  237
  Допаѓања:
  469
  Пол:
  Женски
  Мислам дека оваа тема е слична со темата ,,Како мали" .
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.