babylove овошни кашички

Годишнини на врска/брак

Дискусија во 'Канта' започната од Snow-Queen, 4 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.965
  Пол:
  Женски
  Кога ви е годишнина на врска? И какво значење му придавате на тој ден?

  Доколку ви било годишнина,како сте го поминале и симболизирале денот?
  Нашата врска започна на 07.04.2006.г.
  Инаку на тој ден сакам да сум со партнерот, му купувам некаков симболичен подарок, го сакам тој ден,бидејќи баш тој ден бил многу среќен за мене.
   
 2. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  4.811
  Допаѓања:
  68.774
  Пол:
  Женски
  Има слична тема - Вашиот ден.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.