1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Голема болка при прв секс

Дискусија во 'Канта' започната од baguf4e, 7 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.017
  Допаѓања:
  5.802
  Пол:
  Женски
  Има повеќе теми каде може да се постават прашањата како што се темата за интимни проблеми и совети или повеќе други теми за првиот секс. seks/intimni-prasanja-problemi-i-soveti-t820/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.