1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Големина на вагина

Дискусија во 'Канта' започната од Elekttra, 11 декември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Elekttra

  Elekttra Активен член

  Се зачлени на:
  16 октомври 2013
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  8
  Има за должината на пенисот кај мажите, ами за нас? :) Мене ми е скрос тесна и мала вагината. Дечко ми, добро голем му е според мене, 17 цм, и така првиот пат да ми го пикни скрос ми стега и добро ќе се подрашири. Али ко ќе сме во поза легнати тој зад мене и ко ќе си ја тинкам истовремено и ко ќе свршам толку стега шо почнува да го боли, осеќа како да му го имам лапнато со дундето :rofl: Ама вика скрос го пали то. Е сега дали со тек на време се раширва вагината? пример со многу клецкање :lol:
   
 2. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.714
  Допаѓања:
  5.084
  Пол:
  Женски
  А лексиконот како се проширува ?! :?: Дали простатилукот е полова болест ?
  Кога веќе сме кај пишување неповрзани работи...

  Мисли напишани со голема ДЛАБОЧИНА.
   
  На Agrona, mimiiiii, Abeja и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. Elekttra

  Elekttra Активен член

  Се зачлени на:
  16 октомври 2013
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  8
  |( Па го напишав така за да можат луѓето како тебе шо имат таква полова болест да разберат :?:
  За мене ако машко има долг кур и подебел му е, извини еден кур во животот имам видено :)

  Прашвам оти сегде различно по интернет пиши, некој викат се раширва, некој не :|
   
 4. Viktorijaaa5

  Viktorijaaa5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 октомври 2013
  Пораки:
  5.074
  Допаѓања:
  80.838
  Пол:
  Женски
  Ох боже мили зошто ...
  :doh:
   
  На Agrona му/ѝ се допаѓа ова.
 5. imelda

  imelda Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  1.622
  Допаѓања:
  10.341
  Не му давај веќе, одбивај го еднаш му давај од десет пати, глуми главоболка, оти ќе ти ја рашири и после на никој нема да му е слатко со тебе. Штеди си ја со време :!:
   
  На mimiiiii и Abeja им се допаѓа ова.
 6. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.714
  Допаѓања:
  5.084
  Пол:
  Женски
  Speechless...
  [​IMG]

  I surrender !!!
   
  На Agrona и imelda им се допаѓа ова.
 7. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.609
  Допаѓања:
  4.380
  Пол:
  Женски
  Tаман кога мислиш дека си прочитала се и свашта .....
   
  На Agrona му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  4.028
  Допаѓања:
  25.009
  Чекај кога ќе треба да искочи од тебе човечко суштество , тогаш да видиш колку ќе се рашири


  Have fun with your life , knowing this fact .
   
 9. lolyta777

  lolyta777 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  6.898
  Пол:
  Женски
  Kje fati vrski da ja sohijat do tamam :D

  17 sm......pa pa pa....teshko tebe :tmi:

  ajmo kljuc :!:
   
  На Agrona и Bozica1980 им се допаѓа ова.
 10. Filiposka

  Filiposka Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  384
  Допаѓања:
  261
  Пол:
  Женски
  Е па решението на проблемот е да видиш повеќе од само еден ...
  Затоа што тоа што потенцираш дека си видела само еден е многу "битно" во муабетов :^)
  Бог да чува и да брани какви се не глупости можиш да прочиташ :fubar:
  Убаво ти пишал YIPMAN ако се секираш за сега да не ти се раширела а што останува понатаму кога ке треба да родиш........знаеш ли тогаш колку треба да се рашири за бебето да искочи од таму......ќе те осакате тогаш раѓењето :rofl: .........а ако тоа не дотогаш само од прашување дали ќе ти се рашири или не може сама да си се осакатеш(мозочно) мислам.


  И малку off topic бојље би ти било да пробаш барем уште еден ...
  затоа што кад тад во животот ќе посакаш да видиш како изгледаат другите големини и должини па ќе треба да те читаме со овие "твои мисли" и во темата Неверство во бракот
   
  На Agrona му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.316
  Допаѓања:
  17.234
  Пол:
  Женски
  Емиии дечко ти ко ќе ти го пикни скрос на скрос, и ако ти се подраширува, нека ти го пика почесто, а ти немој толку да си ја тинкаш дундата да не му го стегаш многу, може да му го скинеш така, без разлика дали многу го пали то, зш може да прегори со многу клецање, разбираш.
  А во поглед на прашањето, па сеуште научно докажуваат дали со клецкање се раширува дундето, така што не е официјално потврдено од СЗО, па да не ширам дезинформации.
  Со повеќе инфо следниот пат.
   
  На Plejg, stetoskop, LaDyDoLl и 2 други им се допаѓа ова.
 12. Glasna

  Glasna Популарен член

  Се зачлени на:
  24 мај 2012
  Пораки:
  1.047
  Допаѓања:
  2.178
  при толку стегање ,само можеш да му го задавиш ..биди па и ти со малку осет :emo:
   
 13. Agrona

  Agrona Популарен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2012
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  1.712
  Пол:
  Женски
  [​IMG] ШТО ЧИТАМ !!!!

  БРЗОООО КЛУЧ !!!!
  [​IMG]
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.