1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Големиот Брат ( Big Brother)

Дискусија во 'Канта' започната од Summer.Love, 30 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Summer.Love

  Summer.Love Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 март 2013
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  40
  Новата сезона на Big Brother започна.Од Македонија е Анета Наковска.
  Па девојки го гледате ли?Кој како ги коментира настаните во куќата?.
  Дали ви се допаѓа оваа сезона?
  Кои се вашите фаворити.......

  Ајде малку да дискутитаме за ова Reality show... :)
   
 2. perlaa

  perlaa Популарен член

  Се зачлени на:
  2 декември 2011
  Пораки:
  1.223
  Допаѓања:
  788
  Има ваква тема :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.