1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Големиот Брат!

Дискусија во 'Канта' започната од MysteriousG, 31 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MysteriousG

  MysteriousG Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 март 2011
  Пораки:
  112
  Допаѓања:
  28
  Што мислите за ова шоу го гледате ли...? Какво е вашето мислење за учесниците ? :) :) :)
  [mod-dupla:2ebijk99][/mod-dupla:2ebijk99]
   
 2. Em4e711

  Em4e711 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 август 2010
  Пораки:
  612
  Допаѓања:
  368
  Кај и да е ќе се стави катанец на темава...
  Има ваква...
   
  На Lizza му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Em4e711

  Em4e711 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 август 2010
  Пораки:
  612
  Допаѓања:
  368
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.