1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Големиот брат 2013 (Big Brother) [Сител]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Elennaa, 22 март 2013.

  1. LilBaby

    LilBaby Популарен член

    Се зачлени на:
    11 мај 2011
    Пораки:
    3.458
    Допаѓања:
    7.886
    Барем во оваа ситуација е малку појасно дека сосила се прави глупа пред јавност.
    Гледа во камерата кај се наоѓа и прашува како се пушта вода во ВЦ. Who does that? :^) А потоа се смее под мустаќ исто како во Срвајвер кога ќе избацеше некој. Као голема работа да направила.
    |(
     
  2. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    На обн од 2 до 4 има преносѓу живо сителовци немаат термин од толку индиски серии хухуху
     
  3. RIRIFENTY

    RIRIFENTY Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 септември 2011
    Пораки:
    600
    Допаѓања:
    435
    Пол:
    Женски
    Абе хит се хит
    Близнаците заборавија како се вика петручи ко почнаа- трифучи фуфучи жужучи :rofl: :rofl:
    Весна заспа на стол хаха кутрата
    Ава само треска зелени две реченици не знае да спои
    Урош глуми некој си фраер демек е некој загреота
    Маја искривена е целата кутрата ке му умре во шоуто се испосече целата
    овие близнациве само трачарат.. едниот е телохранител од Ава абе хаос
    Значи во сите ако избираш Анета е најдобра!
     
  4. Nefertitii

    Nefertitii Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 март 2013
    Пораки:
    153
    Допаѓања:
    239
    Aва и Урош - Маријана и Немеш 2 дел . Стварно ми се згади од нив двајца а за Урош паааа прв впечаток дека не е лош момак не мислев дека ке падне на тоа ниво со Ава да се драпа.Ама тоа е сите заклучивме дека за пари и публицитет се се прави тоа е ФАКТ.Нашава сеа за сеа океј се понаша мислев дека тотално ке не брука ама останува да видиме уште е рано.Што се тиче за близнациве ,тој па Жељко што се затрчал по Ава ко слеп за стап ... а Жарко у мисла сум дека е геј ,незнам некои гестови што ги прави ,понашањето ,одењето :?: - како и да е не би да судам .Ава е љубоморна на Синди не за џабе и даде негативен глас вчера коа се делеа на опозиција и позиција ,т.е Ава е љубоморна на сите девојки таму .Леле а онаа Маја колку ме нервира што е у тајната соба ич не ја можам.

    пс... Лудо па не зезај шо му фали на девојчето ...мене ми е кјут (смајли што трепка)
     
    На ludoto19 му/ѝ се допаѓа ова.
  5. Umbrella22

    Umbrella22 Форумски идол

    Се зачлени на:
    6 август 2012
    Пораки:
    3.951
    Допаѓања:
    33.918
    Пол:
    Женски
    Песната на Ава :rofl: :rofl: ццц

    Синоќа Близнаците беа јаки Жуќко, Фучко :D
     
  6. Speechless

    Speechless Популарен член

    Се зачлени на:
    14 април 2010
    Пораки:
    4.235
    Допаѓања:
    5.657
    Пол:
    Женски
    Мене оваа Ава не да ми иде на живци... |( |( Се гледа дека само глуми, се глупира. Ептен ме нервира.
    Овој повеќе би идел со Синди, него ли со оваа.
    Најинтересна ми е таа што ги гледа и што коментира само, не Сораја, другата.. И баш сакам да им се качи ,сите ќе ги испопцуе :D :D
     
    На Dog-lover му/ѝ се допаѓа ова.
  7. Umbrella22

    Umbrella22 Форумски идол

    Се зачлени на:
    6 август 2012
    Пораки:
    3.951
    Допаѓања:
    33.918
    Пол:
    Женски
    Таа доле што е со Сораја и Милиќ е Маја, инаку мене многу Милиќ ме нервира, многу е одвратен бе :puke:
     
  8. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    :rofl: :rofl: :rofl:
     

    Прикачени фајлови:

    • H S.jpg
      H S.jpg
      Големина на фајлот:
      33 KB
      Прегледи:
      323
    На lolita97 и feminium им се допаѓа ова.
  9. la-chicka

    la-chicka Популарен член

    Се зачлени на:
    21 април 2010
    Пораки:
    1.336
    Допаѓања:
    1.571
    Пол:
    Женски
    Неделнава задача, влада - опозиција е страшно глупава! Досадни се. :yawn:
     
  10. stojanovskata

    stojanovskata Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 декември 2011
    Пораки:
    472
    Допаѓања:
    121
    Ава не да ме нервира..немозам да ја гледам,многу мразам такви луге што се шмизлаат само а нема ни трошка памет.Близнаците добри се онака,тој едниот е геј ко што изгледа и по зборење и по одење и стоење.Маја онака...добра си е она м и е некако најинтересна.Иначе и јас за Урош мислев дека нема да биде со Ава али ко што се гледа овој ја продржува во се и како нејзе е глуп некогаш.Тоа е тоа засега..понатак мислам дека тој Жарко (мислам дека се викаше) ќе биде со Ава...Нашава со тоа капата денес.....:) на големиот брат секоја чест како си игра со нив :rofl:
     
  11. em008

    em008 Истакнат член

    Се зачлени на:
    11 март 2013
    Пораки:
    17
    Допаѓања:
    0
    dobro lugje kako mozete da gi gledate tie site se retardirani koja spiela so toj ova ona cisti gluposti!
     
  12. vitomir

    vitomir Нов член

    Се зачлени на:
    4 ноември 2011
    Пораки:
    2.095
    Допаѓања:
    3.628
    Нашава е тапа ,ништо не покажа,досадна е.
     
  13. Abeja

    Abeja Популарен член

    Се зачлени на:
    24 март 2011
    Пораки:
    4.319
    Допаѓања:
    17.314
    Пол:
    Женски
    На глупачата Ава и дале 9 илјади евра за некој наводен секс во кој ни цицка не и се гледала?
    Значи какви глупачи заработуваат :x
    Тоа се намештаљки, кој со кого што да прави, им плаќаат, за да биде "гледаноста" поголема.
     
  14. mime87

    mime87 Популарен член

    Се зачлени на:
    1 октомври 2010
    Пораки:
    3.956
    Допаѓања:
    6.949
    Пол:
    Женски
    А што очекуваше ти Витомирче од турбо фолкерка која има ринтано само по мрсни кафани и има ојдено само до Аустралија да им запее на нашите таму патриотчиња?очекуваше стил и муабет на ниво?нема од тоа ништо ;)
     
    На sadgirl21, Plavusa.17 и vitomir им се допаѓа ова.
  15. mime87

    mime87 Популарен член

    Се зачлени на:
    1 октомври 2010
    Пораки:
    3.956
    Допаѓања:
    6.949
    Пол:
    Женски
  16. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    после видеово, не можам да замислам иселенициве наши со колку нетрпение ќе ја чекаат овој пат во австралија :lol: :lol:

    инаку мене шоуво не ми е интересно |( . прошлото беше каде-каде поинтересно иако беше со нормални луѓе.мислам дека баш со обични луѓе е поинтересно него ли со вип персони ;)
    подобро е за тепање време, а со ова ме мрзи и времето да го тепам, барем сега за сега :D
     
    На JuLleE и la-chicka им се допаѓа ова.
  17. manja666

    manja666 Популарен член

    Се зачлени на:
    23 септември 2011
    Пораки:
    1.144
    Допаѓања:
    17.998
  18. Plavusa.17

    Plavusa.17 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 март 2011
    Пораки:
    4.133
    Допаѓања:
    6.033
    Прочитав една изјава случајно како Ава зборела демек „да не почнам да кажувам ја што праеле Србите во Вуковар“ така нешто... нели не смеат да отвараат такви муабети на национална основа а поготово да вреѓаат, нели ако е ова точно Ава треба да ја избацат, ако зборела така?

    И п.с. Што знае таа околу тоа што било тогаш и таму, кога многу добро знаеме сите кои се домени на нејзино интересирање, не е само да се отвори уста и да се дрдори ќе и ја покаже ли некој границата и после тоа или ништо од тоа |(
     
  19. smiley-94

    smiley-94 Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 декември 2010
    Пораки:
    426
    Допаѓања:
    321
    Оваа Маја што е со Сораја кое "совршенство" од суштество ќе да е , на секој се му фали само неа не .И да на каскадерот исто ништо не му фали во нејизни очи.А за Ава па дури и жал ми е, до толку ум да се немало...
     
    На RIRIFENTY му/ѝ се допаѓа ова.
  20. girl-miri

    girl-miri Форумски идол

    Се зачлени на:
    19 октомври 2011
    Пораки:
    7.698
    Допаѓања:
    19.879
    Пол:
    Женски
    го гледам онака од досада :^) инаЧе ава тука :tmi: лелееее бе,па и сораја пак тука,сто не стават нови луге а не ги вртат нив :^) туку ајт се знае засто се тука :^)