Големиот брат 2015 (Big Brother) [Сител]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Umbrella22, 5 септември 2015.

 1. LiberianGirl_

  LiberianGirl_ Активен член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2015
  Пораки:
  56
  Допаѓања:
  172
  Пол:
  Женски
  ДОБАРВЕЧЕ Мирјана ве поздравува :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
   
  На Valerin, k.frosina, malecko5 и 3 други им се допаѓа ова.
 2. TheFallenAngel

  TheFallenAngel Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2014
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  13
  Пол:
  Женски
  spejko пoчнaл дa ме следи нa instagram 8)
   
 3. Gosh

  Gosh Мразачка на луѓе

  Се зачлени на:
  10 октомври 2015
  Пораки:
  1.772
  Допаѓања:
  24.397
  Со цицките на мегдан си сликана или со г'зот у гро план? :emo:
   
 4. Читател

  Читател Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 март 2015
  Пораки:
  624
  Допаѓања:
  5.790
  Пол:
  Машки
  Забележав на Дарко инстаграмот имаше околу 2 000 следбеници и после објавувањето на неговиот профил на фб .. доби околи 20 000+, сега не знам каква е ситуацијата . :)
   
 5. k.frosina

  k.frosina Популарен член

  Се зачлени на:
  30 август 2015
  Пораки:
  1.539
  Допаѓања:
  14.378
  Пол:
  Женски
  Како му е инстаграмот на спејко :lol: ?
   
 6. Gosh

  Gosh Мразачка на луѓе

  Се зачлени на:
  10 октомври 2015
  Пораки:
  1.772
  Допаѓања:
  24.397
  Греота (facepalm)... 12376055_854420961337616_8237496810880785917_n.jpg
   
  На Avokado му/ѝ се допаѓа ова.
 7. LiberianGirl_

  LiberianGirl_ Активен член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2015
  Пораки:
  56
  Допаѓања:
  172
  Пол:
  Женски
 8. Gosh

  Gosh Мразачка на луѓе

  Се зачлени на:
  10 октомври 2015
  Пораки:
  1.772
  Допаѓања:
  24.397
  Tребаше Тина и Горан да ги истетовира. Да не беше психото и оваа да му се истури два дена пред крајот, никад немаше да победи.:P
   
  На anakonda88 и LiberianGirl_ им се допаѓа ова.
 9. TheFallenAngel

  TheFallenAngel Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2014
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  13
  Пол:
  Женски
  не сум ја ко тебе,
   
 10. TheFallenAngel

  TheFallenAngel Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2014
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  13
  Пол:
  Женски
  @spejko
   
  На k.frosina му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Gosh

  Gosh Мразачка на луѓе

  Се зачлени на:
  10 октомври 2015
  Пораки:
  1.772
  Допаѓања:
  24.397
  Е не си...
   
 12. s&s

  s&s Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 мај 2015
  Пораки:
  457
  Допаѓања:
  1.067
  Пол:
  Женски
  На The Saturdays и Gosh им се допаѓа ова.
 13. makgirl

  makgirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2015
  Пораки:
  542
  Допаѓања:
  2.102
  Пол:
  Женски
 14. Читател

  Читател Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 март 2015
  Пораки:
  624
  Допаѓања:
  5.790
  Пол:
  Машки
  Иако не ме грижеше тоа но вака пласираната информација воопшто не ми изгледа на доверлива.

  П.С. видете по самите коментари кои велат дека биле преслатки. (Па така велеа и кога беа внатре ) :D
   
  На makgirl му/ѝ се допаѓа ова.
 15. BI-44

  BI-44 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 декември 2011
  Пораки:
  810
  Допаѓања:
  299
 16. daniela hot girl

  daniela hot girl Нов член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2016
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Дa ви кaжaм искренo дa имa нештo пoучнo зa гледaње дa гледaм пa мaкaр и пo цел ден aмa зa педери кaкo микa и гибa и зa курви кaкo стефaни штo пo цел ден се тепa вo деветкaтa и зa бездoмници кaкo aнтoн немaм ни нaјмaлку време
   
 17. presiosaP

  presiosaP Популарен член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2014
  Пораки:
  849
  Допаѓања:
  2.198
  ^не гледи никој не те тера на сила
   
  На anaja1 и mimi**** им се допаѓа ова.
 18. Читател

  Читател Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 март 2015
  Пораки:
  624
  Допаѓања:
  5.790
  Пол:
  Машки
  Зарем одвои време да коментираш за нив ?  П.С. не би губел време да ти реплицирам ама го направив тоа за да останеш уште малце тука. ;)
   
 19. malecko5

  malecko5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  649
  Допаѓања:
  354
  На Ketchup и mimi**** им се допаѓа ова.
 20. anaja1

  anaja1 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2013
  Пораки:
  2.249
  Допаѓања:
  7.095
  Пол:
  Женски
  Па нели ќе ја рушат зградата?