Големиот брат (Big Brother) [2009/2010]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од kiki, 10 ноември 2009.

 1. Blue

  Blue Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2009
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  14
  Samo nekoj...koj ekstremno neznae sto da pravi so sebe,nekoj na koj mu e mn dosadno,nekoj koj ne ja znae razlikata pomegju idiotizam i sou moze da go gleda toj sram...
   
 2. m.a.r.e

  m.a.r.e Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  15
  hahaha golemiot brat
  mene mi se ludila likovite sega pa danica i vladimir danica neso kao postena a ustvari..........hahaha
  vidovme site kolku e postena
  ovie dvete nasite ne sakam da gi komentiram
  pozz :)
   
 3. magic

  magic Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  187
  Допаѓања:
  76
  Пол:
  Женски
  Значи Blue многу си нефер. Гледам во сите теми ги осудуваш луѓето. Ако не сакаш да кажеш твое мислење во врска со некоја од темите немој да ги осудуваш другите затоа што имаат што да кажат. Ако не гледаш Големиот брат едноставно кажи дека не го гледаш, а не да кажуваш какви се оние кои гледаат. Или не пишувај воопшто или напиши твое мислење за темата. Престани со навредите. Поздрав од мене и се надевам ќе се поправиш, затоа што вака само ги нервираш членовите на форумот.
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.771
  Допаѓања:
  46.504
  Пол:
  Женски
  Pa jas mislam deka ako nesto ne pratis ili ne te interesira nema ni potreba da se oglasuvas na temata...
   
 5. Anonymous

  Anonymous Guest

  Lugje a sto e fintata so Danica? Znaci na nekolku mesta procitav kao se pravese postena a ete sto naprai. Jas ne pratev bas poslednive denovi sto se slucuvase i ocigledno mnogu sum propustila. Mene devojkata mi izgledase bas skromno i posteno. Ako ima nekoj pls neka mi objasni sto e toa sto sum go propustila zasto gledam mnogu lugje ja osuduvaat. Pozz i mene favorit mi e Radisa :)
   
 6. Blue

  Blue Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2009
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  14
  Hah..Toa e celta devojko..Znam deka gi boli vistinata ama koga se mora da se kaze... Se mora. jas iam mislenje toa i go kazuvam :D... Kolku ste uniformirani toa e cudo edno..
   
 7. angelce1

  angelce1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 декември 2009
  Пораки:
  387
  Допаѓања:
  226


  A definitivno najjak lik e Dragica,takva licnost do sega ne sum sretnala. :lol: Ne znam samo kako pominala na psiho testot,a mozebi i namerno e donesena vo kukata,za da ima koj da se kara so stanarite :lol:
   
 8. shiningstar

  shiningstar Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  289
  Jas si gledam veliki brat favoriti mi se Jovana i Arsa,Dragica ne ja podnesuvam.Inace planiram i da se prijavam vo sledniot serijal :) ;)
   
 9. shiningstar

  shiningstar Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  289


  http://tracara.com/vb-pao-seks-izmedu-d ... vladimira/
  Eve zaradi ova 8)
   
 10. jajaja

  jajaja Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 декември 2009
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  nemozam da kazam deka redovno go gledam, a nemozam da kazam ni deka ne gi gledam,dobri se za ubivanje dosada, se prasuvam sto li bara starcevo i kako izdrzuva so decata tolku dena :?: se mi se cini deka ke se patose po tolku vreme pominato vo izolacija.
   
 11. kristin4e

  kristin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  115
  Ако ова во базенот навистина е секс,се прашувам како ли само им успеа да го изведат... :? И нема тука скромни, поштени,растурени....Природа си е природа..... :lol:
   
 12. kristin4e

  kristin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  115
  100.000 евра бара... :lol: како лик од к-15 ми е.Со Ристо и Блажо како ќе си одговараат.... :lol:
   
 13. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  7.319
  Допаѓања:
  97.069
  Абе јас не го гледам реалново шоу,ама ова морам да го искоментирам...
  Блу има 16,Блу е во хејтерски фазон и сега се околу неа е за никаде,само таа вреди.Нормално е на тие егоцентризмот на тие години да исплива на површина,ете некои се депримирани и осетливи,таа нешто поразлично.Ееее па и вие што сте...униформирани! :lol:
   
 14. Magnolija

  Magnolija Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  1.659
  Допаѓања:
  7.615
  :lol: па интересни се, може да се виде до каде можат луѓето да отидат со глупавоста. Но стварно да не ги обвинуваме, затоа што се затворени во таа куќа и кога тогаш мора да бидат поопуштени. Само треба да се срамат, затоа што родители ги гледаат.
   
 15. zorica.bl

  zorica.bl Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2009
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  7
  jas decki go gledam non stop i sikreno da vi kazam se gazam od smeeenje sto se nema na svetov....100 000 evra da zemat za sto dega sedat po cel den i se novat od jadenje i spienje i deka se glupiraaat?Abe nema nisto edukativnooooo......uzas!a dragica e definitivno za vo bardovci
   
 16. len4e

  len4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2009
  Пораки:
  174
  Допаѓања:
  52
  kakvo gledanje, gluposti zivi, se sobrale najgolemite propalici i se glupiraat pred narodot, sramota ziva gi gleda cel svet kako se ebat mene toa mi e mornicavo, da ne moes raat da ides u wc
   
 17. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.819
  Пол:
  Женски
  za vakvo show davaat 100 000 evra ??? sramota! nemaat sto da pokazat a ke mu dadat 100 000 evra :D sramota e stvarno, a i na onie od jas imam talent ista nagrada mu sleduva a stvarno ima talentirani lica koi imaat sto da pokazat i barem parite ke gi iskoristat na nesto korisno !!! ma katastrofa. ama oti imam cuvstvo deka nema da mu ja dadat taa nagrada :D neli ovaa god golemiot brat e dvolicen i sto uste ne mu napravi :D :D :D
   
 18. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.899
  Допаѓања:
  9.168
  Пол:
  Женски
  Abe lugje sto se cudite so se takvi,covek za tolku pari i dusata ke si ja prodade ako treba.
   
 19. snake

  snake Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  877
  Допаѓања:
  119
  мене ми се ок сите немам фаворит секој си се претставува во онакво светло што смета дека е најдобро.само многу ме нервира онаа драгица не знам како издржуваат со неа во ќуќата
   
 20. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.750
  леле и јас не можев ама ич да ја поднесам