1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Големиот брат (Big Brother) [2009/2010]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од kiki, 10 ноември 2009.

  1. Blue

    Blue Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 ноември 2009
    Пораки:
    50
    Допаѓања:
    16
    Samo nekoj...koj ekstremno neznae sto da pravi so sebe,nekoj na koj mu e mn dosadno,nekoj koj ne ja znae razlikata pomegju idiotizam i sou moze da go gleda toj sram...
     
  2. m.a.r.e

    m.a.r.e Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 декември 2009
    Пораки:
    22
    Допаѓања:
    19
    hahaha golemiot brat
    mene mi se ludila likovite sega pa danica i vladimir danica neso kao postena a ustvari..........hahaha
    vidovme site kolku e postena
    ovie dvete nasite ne sakam da gi komentiram
    pozz :)
     
  3. magic

    magic Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 декември 2009
    Пораки:
    187
    Допаѓања:
    79
    Пол:
    Женски
    Значи Blue многу си нефер. Гледам во сите теми ги осудуваш луѓето. Ако не сакаш да кажеш твое мислење во врска со некоја од темите немој да ги осудуваш другите затоа што имаат што да кажат. Ако не гледаш Големиот брат едноставно кажи дека не го гледаш, а не да кажуваш какви се оние кои гледаат. Или не пишувај воопшто или напиши твое мислење за темата. Престани со навредите. Поздрав од мене и се надевам ќе се поправиш, затоа што вака само ги нервираш членовите на форумот.
     
  4. RainBow

    RainBow Глобален модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    21.737
    Допаѓања:
    65.145
    Пол:
    Женски
    Pa jas mislam deka ako nesto ne pratis ili ne te interesira nema ni potreba da se oglasuvas na temata...
     
  5. Lugje a sto e fintata so Danica? Znaci na nekolku mesta procitav kao se pravese postena a ete sto naprai. Jas ne pratev bas poslednive denovi sto se slucuvase i ocigledno mnogu sum propustila. Mene devojkata mi izgledase bas skromno i posteno. Ako ima nekoj pls neka mi objasni sto e toa sto sum go propustila zasto gledam mnogu lugje ja osuduvaat. Pozz i mene favorit mi e Radisa :)
     
  6. Blue

    Blue Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 ноември 2009
    Пораки:
    50
    Допаѓања:
    16
    Hah..Toa e celta devojko..Znam deka gi boli vistinata ama koga se mora da se kaze... Se mora. jas iam mislenje toa i go kazuvam :D... Kolku ste uniformirani toa e cudo edno..
     
  7. angelce1

    angelce1 Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 декември 2009
    Пораки:
    387
    Допаѓања:
    234


    A definitivno najjak lik e Dragica,takva licnost do sega ne sum sretnala. :lol: Ne znam samo kako pominala na psiho testot,a mozebi i namerno e donesena vo kukata,za da ima koj da se kara so stanarite :lol:
     
  8. shiningstar

    shiningstar Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 декември 2009
    Пораки:
    623
    Допаѓања:
    307
    Jas si gledam veliki brat favoriti mi se Jovana i Arsa,Dragica ne ja podnesuvam.Inace planiram i da se prijavam vo sledniot serijal :) ;)
     
  9. shiningstar

    shiningstar Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 декември 2009
    Пораки:
    623
    Допаѓања:
    307


    http://tracara.com/vb-pao-seks-izmedu-d ... vladimira/
    Eve zaradi ova 8)
     
  10. jajaja

    jajaja Истакнат член

    Се зачлени на:
    11 декември 2009
    Пораки:
    1
    Допаѓања:
    0
    nemozam da kazam deka redovno go gledam, a nemozam da kazam ni deka ne gi gledam,dobri se za ubivanje dosada, se prasuvam sto li bara starcevo i kako izdrzuva so decata tolku dena :?: se mi se cini deka ke se patose po tolku vreme pominato vo izolacija.
     
  11. kristin4e

    kristin4e Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 ноември 2009
    Пораки:
    266
    Допаѓања:
    122
    Ако ова во базенот навистина е секс,се прашувам како ли само им успеа да го изведат... :? И нема тука скромни, поштени,растурени....Природа си е природа..... :lol:
     
  12. kristin4e

    kristin4e Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 ноември 2009
    Пораки:
    266
    Допаѓања:
    122
    100.000 евра бара... :lol: како лик од к-15 ми е.Со Ристо и Блажо како ќе си одговараат.... :lol:
     
  13. Lilit

    Lilit Форумски идол

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    11.659
    Допаѓања:
    149.676
    Абе јас не го гледам реалново шоу,ама ова морам да го искоментирам...
    Блу има 16,Блу е во хејтерски фазон и сега се околу неа е за никаде,само таа вреди.Нормално е на тие егоцентризмот на тие години да исплива на површина,ете некои се депримирани и осетливи,таа нешто поразлично.Ееее па и вие што сте...униформирани! :lol:
     
  14. Magnolija

    Magnolija Популарен член

    Се зачлени на:
    1 декември 2009
    Пораки:
    1.674
    Допаѓања:
    7.644
    :lol: па интересни се, може да се виде до каде можат луѓето да отидат со глупавоста. Но стварно да не ги обвинуваме, затоа што се затворени во таа куќа и кога тогаш мора да бидат поопуштени. Само треба да се срамат, затоа што родители ги гледаат.
     
  15. zorica.bl

    zorica.bl Истакнат член

    Се зачлени на:
    22 декември 2009
    Пораки:
    11
    Допаѓања:
    10
    jas decki go gledam non stop i sikreno da vi kazam se gazam od smeeenje sto se nema na svetov....100 000 evra da zemat za sto dega sedat po cel den i se novat od jadenje i spienje i deka se glupiraaat?Abe nema nisto edukativnooooo......uzas!a dragica e definitivno za vo bardovci
     
  16. len4e

    len4e Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 декември 2009
    Пораки:
    174
    Допаѓања:
    60
    kakvo gledanje, gluposti zivi, se sobrale najgolemite propalici i se glupiraat pred narodot, sramota ziva gi gleda cel svet kako se ebat mene toa mi e mornicavo, da ne moes raat da ides u wc
     
  17. 2468

    2468 Популарен член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    4.497
    Допаѓања:
    2.836
    Пол:
    Женски
    za vakvo show davaat 100 000 evra ??? sramota! nemaat sto da pokazat a ke mu dadat 100 000 evra :D sramota e stvarno, a i na onie od jas imam talent ista nagrada mu sleduva a stvarno ima talentirani lica koi imaat sto da pokazat i barem parite ke gi iskoristat na nesto korisno !!! ma katastrofa. ama oti imam cuvstvo deka nema da mu ja dadat taa nagrada :D neli ovaa god golemiot brat e dvolicen i sto uste ne mu napravi :D :D :D
     
  18. Gordana10

    Gordana10 Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 декември 2009
    Пораки:
    6.898
    Допаѓања:
    9.184
    Пол:
    Женски
    Abe lugje sto se cudite so se takvi,covek za tolku pari i dusata ke si ja prodade ako treba.
     
  19. snake

    snake Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    877
    Допаѓања:
    124
    мене ми се ок сите немам фаворит секој си се претставува во онакво светло што смета дека е најдобро.само многу ме нервира онаа драгица не знам како издржуваат со неа во ќуќата
     
  20. Hipica

    Hipica Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.818
    леле и јас не можев ама ич да ја поднесам