1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Голтање?

Дискусија во 'Секс' започната од cinderella, 26 ноември 2009.

 1. cinderella

  cinderella Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2009
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  8
  Девојки што мислите за голтањето? Дали би го погазиле своето јас за да го задоволите партнерот?
   
  На Tigerspassion му/ѝ се допаѓа ова.
 2. prettygirl

  prettygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2009
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  38
  Да ми сврши во уста да но за голтање незнам...до сеа не сум голтнала сперма
   
  На Osamena devojka и Tigerspassion им се допаѓа ова.
 3. fancula

  fancula Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  49
  SEPAK NE!!!
  ...mislam deka nema logika koga veke ke ti svrsi u usta..sto posle???ke zemes da plukas??
   
  На Tigerspassion, PeleS, IvanaJenner и 2 други им се допаѓа ова.
 4. iwannaU

  iwannaU Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  20
  Nikogas ne sum goltnala, n\ednostavno ne mozam. Mi se ima deseno nekolku pati ali mu kazuvam deka posle plukam. Mi ide da povratam, duri i koga sum zamackana, zatoa samo kondomce. :D :D :D
   
  На eva.dusicka1 и dadi2 им се допаѓа ова.
 5. cinderella

  cinderella Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2009
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  8
  Па добро сеедно, сепак е грозно :worried:hock:
   
 6. Shelea

  Shelea Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  4.243
  Допаѓања:
  43.114
  Кај мене беше пресуден партнерот.
  Со претходниот дечко, немаше шанси да го направам тоа, одвратно ми било!
  Но со овој со кој сум сега, многу поинаку го доживеав тоа...
  Не е прекрасно, да не се лажеме, но не значи дека мора секогаш да се прави тоа, доколку сакаш - во ред, ако не - ќе го плукнеш и толку.
   
  На bicijani1, 1209, dadi2 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 7. malecka15

  malecka15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  93
  Допаѓања:
  166
  vo pravo ste golema uloga ima partnerot jas sum goltnala i toa mi e bas ok
   
  На GoranKumanovo, Angela bejb и eleni23 им се допаѓа ова.
 8. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  341
  uffffff ne grozno e.mene samo ednas mi ima svrseno vo usta i mnogu e gadno,mnogu mirisa spermata :twisted:
   
  На Oscar Lady му/ѝ се допаѓа ова.
 9. soledad

  soledad Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  418
  Допаѓања:
  251
  премногу е грозно јас никогаш не би голтнала мене два пати ми има свршено во уста и повеќе нема
   
 10. NEA

  NEA Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  327
  Допаѓања:
  522
  Пол:
  Женски
  Sum probala-od radoznalost ipak,ali golemi koli4ini ne z6 sum 4ula deka i rak na grlo se dobila od mnogu goltanje :oops:
   
 11. stefanovska

  stefanovska Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  35
  Bljak!!!!Nema poenta vo toa;(((
   
  На tanj и bilebt им се допаѓа ова.
 12. mina

  mina Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  1.260
  Допаѓања:
  637
  epa da :oops: jas plukam!

  ednas imam goltneto i ne mi e zadovolstvo da go pravam toa pa zatoa ne go povtoriv vtorpat! za sreka i decko mi ne mi ,,vrsi pritisok,, da goltam pa zatoa si pluknuvam! :oops:
   
 13. Spidy

  Spidy Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  4.193
  Допаѓања:
  10.813
  Пол:
  Женски
  Јас уште од почетокот си имав одбивност кој орален секс, ама дечкото ме опушти со тек на време, и кога на крај бидна, мене некако нормално ми дојде да голтнам... Тој дури и сам ми рече да одам да плукнам и ми се чудеше зашто сум голтнала, ама ете се осетив во ред да го направам тоа... Сеуште сум со истиот (прв и последен за сеа) ;) и до сега секојпат сум голтала... Јас лично немам некоја одбивност кон тоа, ама немам ни привлечност, најверојатно имам некое задоволство во тоа што него му е мерак :D
   
  На t.a.m., Alek_perverzen, Neznam1 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 14. Mistique

  Mistique Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  63
  Spermata mirisa??
  Na mojov ne mirisa ic :)
  Za goltanje ne bi go napravila toa nikogas! Inace vaka e mn zdrava spermata :D
   
  На katerina12345678 и калин95 им се допаѓа ова.
 15. Ana3

  Ana3 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  6
  sum probala i ke prodolzam zasto mene mi e mnogu slatko,e samo se slozuvam zavisi na kogo...
   
  На GoranKumanovo, KrisBt и ADOKI им се допаѓа ова.
 16. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.716
  Допаѓања:
  150.560
  Да бе,а вагинално ако ти сврши бебе се прави,има логика,комепнзација,ама што знам јас!
  Ма какви бре,нема врска,богата со протеини и витамини,рак на грло тоа кога мајките ги лажат ќерките дека не се става се во уста! :lol:
  Голтање?!Не! :roll: Не ради рак на грло :lol:
   
  На MagnumXXXL, anabel-a, MonNy.B и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 17. mon4ence17

  mon4ence17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  9
  i jas ne sum goltnala ali mi ima svrseno vo usta ali gnasno e
   
 18. mon4ence17

  mon4ence17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  9
  slatko ayyyyyyyyy ne mozam jas vo usta da go podrzam ne drugo
   
 19. mon4ence17

  mon4ence17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  9
  i jas se slozvam deka mirisa
   
 20. mon4ence17

  mon4ence17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  9
  abe luge jas ne mozam ni vo usta da go podrzam imam probano pojke pati ama ne mozam a sakam zs znam deka nego mu e zelba inaku samo so nego taka zs mi e decko 2 god,a inaku neeeeeeee
   
  На t.a.m. му/ѝ се допаѓа ова.