Голтање?

Дискусија во 'Секс' започната од cinderella, 26 ноември 2009.

 1. Mr. Right

  Mr. Right Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  2.038
  Допаѓања:
  71.226
  Пол:
  Машки
  Благо јадел. :rofl:

  Јас коа пробав (мојата) беше солена. :tmi: :rofl:
   
  На Dadusicka и WildMk им се допаѓа ова.
 2. Dadusicka

  Dadusicka Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јануари 2014
  Пораки:
  1.318
  Допаѓања:
  53.369
  Пол:
  Женски
  Твојата солено јадела:devil:
   
  На Milobebence, Mr. Right и WildMk им се допаѓа ова.
 3. Mr. Right

  Mr. Right Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  2.038
  Допаѓања:
  71.226
  Пол:
  Машки
  Утре цел ден ќе јадам благо па ќе видам каква ќе биде. :rofl:

  Еднаш го направив тоа и никад више у живот. :|
   
  На Dadusicka и Milobebence им се допаѓа ова.
 4. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  12.537
  Допаѓања:
  124.313
  Кое? Да јадиш благо или да си ја вкусиш спермата?
   
 5. Mr. Right

  Mr. Right Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  2.038
  Допаѓања:
  71.226
  Пол:
  Машки
  Второто.
   
 6. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  12.537
  Допаѓања:
  124.313
  А оти да не пак?
  Ние да голтаме, а вие не може ни да лизните!???! И тоа ваше е!

  Немој да ме нервираш! :hug:
   
  На cavalli и Mr. Right им се допаѓа ова.
 7. Dadusicka

  Dadusicka Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јануари 2014
  Пораки:
  1.318
  Допаѓања:
  53.369
  Пол:
  Женски
  Ќе си ја пробаш :D
   
  На Mr. Right и WildMk им се допаѓа ова.
 8. Mr. Right

  Mr. Right Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  2.038
  Допаѓања:
  71.226
  Пол:
  Машки
  Малце гадничко ми стана после. :rofl:
   
  На Dadusicka му/ѝ се допаѓа ова.
 9. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  12.537
  Допаѓања:
  124.313
  Малку јас, малку ти, малку ја, малку ти.... :D

  Аааа.... ај да не велам :rofl:

  Епа и мене ми е гадничко...
  Ај спит, ју дил уит ит! :smoke:
   
  На Mr. Right му/ѝ се допаѓа ова.
 10. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.501
  Допаѓања:
  245.247
  Пол:
  Женски
  се е пракса ќе се навикнеш :rofl:
   
  На Nigredo Odor, cavalli, PaLaVa и 9 други им се допаѓа ова.
 11. Mr. Right

  Mr. Right Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  2.038
  Допаѓања:
  71.226
  Пол:
  Машки
  Е луда си жими сè. :D :hug:
   
  На Darlingzz, WildMk, Dadusicka и 2 други им се допаѓа ова.
 12. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.501
  Допаѓања:
  245.247
  Пол:
  Женски
  знам :D:hug:
   
  На WildMk, Petar80 и Mr. Right им се допаѓа ова.
 13. Beauty.Mar

  Beauty.Mar Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 март 2017
  Пораки:
  243
  Допаѓања:
  1.147
  Пол:
  Женски
  голтам и баш има пријатен вкус не ми е гадно
   
  На PogbaPol, Joanna_, diskreten32 и 4 други им се допаѓа ова.
 14. Eni.r

  Eni.r Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2018
  Пораки:
  736
  Допаѓања:
  1.798
  Пол:
  Женски
  Гадно ми е и blowjob ама сум своеволно пробувала да се внесам и небива. За голтање и пазеше на исхрана и што не ми горчи ептен секогаш кога ке голтав. Сега имам траума од вкусот ич не се спуштам :sweat::lol:
   
  На Mr. Right и Danncee им се допаѓа ова.
 15. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  12.537
  Допаѓања:
  124.313
  Пу*и со кондом! :!:
  Со вкус на јагода...:inlove:
  Добро, додуша и малку вкус на нишесте, али нема везе.. нека се 'тркала' низ уста :D
   
  На zlakoo и J.F.Ryan им се допаѓа ова.
 16. Eni.r

  Eni.r Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2018
  Пораки:
  736
  Допаѓања:
  1.798
  Пол:
  Женски
  Имаме проблем со кондом од како сме заедно уште во врска кога бевме не користевме сега во брак па ич. Го стега секогаш кога ке стави му се спушта иако е напален. Го вади и пак е се ок.
  Добар предлог но за жал кај нас не држи вода хаха
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 17. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  12.537
  Допаѓања:
  124.313
  Ништо!
  Ќе мораш да го намачкаш со мед... или нешто друго, што тебе ти е вкусно :$
   
  На cavalli, zlakoo, Milobebence и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 18. Mr. Right

  Mr. Right Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  2.038
  Допаѓања:
  71.226
  Пол:
  Машки
  Мислам дека исхраната нема врска околу вкусот на спермата. Што дека пазев и пазам што јадам коа ми е ко водичка од селска чешма. :envy:
   
 19. butterfly_mk

  butterfly_mk Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јули 2017
  Пораки:
  117
  Допаѓања:
  257
  Пол:
  Женски
  Исхраната има најголем удел кај повеќето луѓе, со ретки исклучоци, но да не го заборавиме и стилот на живот. Ќе потенцирам за дечко ми. Не пие, не пуши, искрана горе долу средена и балансирана па спермата е бела како цут, за брзо време се прави густа и сите тие добри атрибути. Додека пак пред тоа имав искуство со еден бивши кој имаше сива сперма буквално, а не беше ни нешто густа. И тоа според мене беше заради тоа што имаше многу лош стил на живот(алкохол 2-4 дена во неделата, пушење по 30 цигари дневно, не доволно спиење, не редовно јадење...)
   
  На Mr. Right му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Mr. Right

  Mr. Right Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  2.038
  Допаѓања:
  71.226
  Пол:
  Машки
  Епа јас сум исклучокот тогаш. :D
  Сличен животен стил имам со дечко ти со таа разлика што јас и активно вежбам во теретана шест пати во неделата. На исхрана исто пазам, а спермата ми е водена и не толку бела. Густа па ич. :D
  Веројатно кај секој маж е различно. :)
   
  На butterfly_mk му/ѝ се допаѓа ова.