Голтање?

Дискусија во 'Секс' започната од cinderella, 26 ноември 2009.

 1. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.420
  Допаѓања:
  43.969
  Пол:
  Машки
  А што ти менува каква е? Нема да ја пријавуваш на Мис сперма:whew:
   
  На fiery lion, cavalli, GirlRose и 16 други им се допаѓа ова.
 2. Mr. Right

  Mr. Right Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  2.038
  Допаѓања:
  71.226
  Пол:
  Машки
  Легенда. :rofl:
   
  На fiery lion, Dadusicka, XstrongerX и 4 други им се допаѓа ова.
 3. Rebecca_R

  Rebecca_R Популарен член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2016
  Пораки:
  2.426
  Допаѓања:
  53.699
  Пол:
  Женски
  Велиш вкусот а зборуваш за изгледот. Да не ја дочитав целата реченица ке помислев дека си ја пробал. :rofl:
   
  На jasbi, Tan4ence и DAngel им се допаѓа ова.
 4. Justicija

  Justicija Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2017
  Пораки:
  3.117
  Допаѓања:
  12.278
  Пол:
  Женски
  Голтањето ме асоцира на уринирањето во уста , никогаш не сум пробала ниту ке пробам , немам желудник за ова
   
  На fiery lion, Pea, elimkd и 2 други им се допаѓа ова.
 5. didisi

  didisi Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  1.909
  Допаѓања:
  3.398
  Немам пробано, а сакам ама некако ме предомислува да не ми се слоши хахаха што вкус има?
   
  На SugarHoney, diskreten32, Danyy и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. Mr. Right

  Mr. Right Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  2.038
  Допаѓања:
  71.226
  Пол:
  Машки
  Некои викаат блага, некои солена. Додека не пробаш нема да знаеш. :D
   
  На Dadusicka, Роберт 7 и didisi им се допаѓа ова.
 7. shz

  shz Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  2.974
  Допаѓања:
  33.746
  Пол:
  Женски
  Немам пробано, а и не сакам да пробам. Ми се чини дека ќе повратам. :puke:
   
  На didisi и Aschenputtel им се допаѓа ова.
 8. sinooka.bosonoga

  sinooka.bosonoga Активен член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2018
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  105
  Пол:
  Женски
  Аууу но вејјј...никааад таа работа
   
  На LoneWolfGuy му/ѝ се допаѓа ова.
 9. naturallmess

  naturallmess Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2018
  Пораки:
  202
  Допаѓања:
  544
  Пол:
  Женски
  Ако знаеш дека тоа му е една од мечтите , само да го видиш изгледот на неговото лице додека голташ, вреди да се направи ...Да станеш ти негов фетиш и да знае дека ја поминуваш сопствената граница за да пружиш комплетно задоволство . Следен пат додека го задоволуваш ,твојот лик и самиот чин ке му бидат мотивација за максимално јак финиш. Само за девојки со јак желудник ... сите што сте пружиле фелацио знаете каков вкус има , бидејки предсемената течност без најава се испушта :D
   
  На didisi, Jessnow, Dadusicka и 5 други им се допаѓа ова.
 10. thequeen95

  thequeen95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 август 2016
  Пораки:
  766
  Допаѓања:
  2.452
  Пол:
  Женски
  бреј сето светици овде:P мене ме возбудува уште повеќе а и дечко ми богами:angel:
   
  На didisi, S.a.n.j.a.s., SugarHoney и 8 други им се допаѓа ова.
 11. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  12.540
  Допаѓања:
  124.315
  Со ова не се согласувам. Не би поминала сопствена граница за туѓо задоволство.
  Ако и јас уживам во нешто, тогаш.. молим.

  Сум голтнала 2-3 пати, гадно ми е. Не би повторила.
   
  На didisi, Nigredo Odor, cavalli и 6 други им се допаѓа ова.
 12. naturallmess

  naturallmess Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2018
  Пораки:
  202
  Допаѓања:
  544
  Пол:
  Женски
  тоа е поентата на мојот муабет ..... си го направила еднаш два пати заради нечијо задоволство и твоја љубопитност , сфаќаш дека не е твој фах и тоа е ОК да не го направиш никогаш повеќе... никаде не спомнав дека ако не уживаш треба да се прави не само ова туку било што без волја и желба од двете страни .... само дека понекогаш ( макар еднаш) за оние што ти значат убаво е да направиш мала жртва од себе - нема да те убие :D
   
  На LoneWolfGuy му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Heartagram

  Heartagram Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2018
  Пораки:
  728
  Допаѓања:
  8.518
  Пол:
  Машки
  Не би се согласил партнерка моја тоа да го прави,освен ако она не сака да проба или што знам ужива во тој чин. Пред се поради тоа што ја перцепирам како личност а не како некоја кукла од секс шоповите па да и правам што сакам.Оставам на слободна и лична нејзина одлука дали да или не и нејзината одлука ја почитувам. Јас ако би се прашал ,да ја натерам да прави жртва за мене да ми угоди ...ноу веј.
   
  На jasbi, Milobebence, hermosa и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 14. biscorpius

  biscorpius Активен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2018
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  59
  Пол:
  Машки
  Не сум голтнал никад, све некако во даден момент немам решителност...
   
 15. Ciel

  Ciel Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2019
  Пораки:
  352
  Допаѓања:
  1.828
  Пол:
  Женски
  Сум голтнала и би го направила пак :lol:
   
  На RedandBlue, Фem.ima, makedon81 и 9 други им се допаѓа ова.
 16. Liu

  Liu Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 март 2016
  Пораки:
  339
  Допаѓања:
  1.216
  Пол:
  Женски
  Голтам не секогаш, не ми е воопшто грдо, напротив дури и го сакам тоа. :)
   
  На RedandBlue, Фem.ima, makedon81 и 12 други им се допаѓа ова.
 17. twilight123

  twilight123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2012
  Пораки:
  560
  Допаѓања:
  468
  Пол:
  Женски
  немам против тоа, најчесто голтам ако не ми сврши на гради
   
  На RedandBlue, makedon81, Notorious-B и 6 други им се допаѓа ова.
 18. Alisa22

  Alisa22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2017
  Пораки:
  1.533
  Допаѓања:
  8.863
  Пол:
  Женски
  Најчесто кога имам добиено и неможеме да имаме секс јас тогаш орално го задоволувам и голтам не ми е грдо .
   
  На cavalli, Фem.ima, Роберт 7 и 6 други им се допаѓа ова.
 19. Јаневски

  Јаневски Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2015
  Пораки:
  891
  Допаѓања:
  1.828
  Пол:
  Машки
  А ако се задави?
   
 20. naturallmess

  naturallmess Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2018
  Пораки:
  202
  Допаѓања:
  544
  Пол:
  Женски
  секогаш има опција да поврати :D:D:envy:
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.