Форумџика на годината 2019: НОМИНАЦИИ

Голтање?

Дискусија во 'Секс' започната од cinderella, 26 ноември 2009.

 1. Winnie Pooh

  Winnie Pooh Активен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2018
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  97
  Пол:
  Женски
  Голтам, не ми е гадно баш ми е океј. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
   
  На didisi, mileystar, Tigerspassion и 5 други им се допаѓа ова.
 2. Јаневски

  Јаневски Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2015
  Пораки:
  821
  Допаѓања:
  1.721
  Пол:
  Машки
  Абе јас сериозен сум, може во дишник да отиде тоа... Таму повраќање не помага.
   
 3. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.499
  Допаѓања:
  25.403
  Пол:
  Женски
  Де де, па ќе го искашла...кхкх
   
  На LoneWolfGuy, Tigerspassion, Milobebence и 4 други им се допаѓа ова.
 4. Notorious-B

  Notorious-B Активен член

  Се зачлени на:
  17 март 2019
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  67
  Пол:
  Машки
  Па треба да голта, не да вдишува.
   
  На Milobebence, fiery lion и naturallmess им се допаѓа ова.
 5. naturallmess

  naturallmess Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2018
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  360
  Пол:
  Женски
  цццц , ги напраи девојкиве како да незнаат да пијат вода, јогурт ..... мислам дека ако има воља , ќе се снајде :D:D
   
  На candy.cane, Miki_mat3, Milobebence и 2 други им се допаѓа ова.
 6. MarijanaKolevska

  MarijanaKolevska Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2019
  Пораки:
  119
  Допаѓања:
  218
  Пол:
  Женски
  probano nekolku pati no ne go praktikuvam redovno
   
  На Leotrim, The*whitepapper*, Tigerspassion и 2 други им се допаѓа ова.
 7. Tigerspassion

  Tigerspassion Активен член

  Се зачлени на:
  15 август 2017
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  10
  Пол:
  Машки
  ти горчи или солена е..........
   
 8. Mollami

  Mollami Активен член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2019
  Пораки:
  91
  Допаѓања:
  134
  Пол:
  Женски
  Go pravam toa, goltam i ubavo mi e..nez zosto ama me pali koa mi gi puni ustata so sperma i ja goltam onaka perverzno gledajki go vo oci hihiiii bidejki i jas na nego koga mu svrsuvam u usta i toj golta hah
   
  На piksooki, diskreten32, makedon81 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 9. Tigerspassion

  Tigerspassion Активен член

  Се зачлени на:
  15 август 2017
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  10
  Пол:
  Машки
  Probaj
   
 10. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  11.006
  Допаѓања:
  97.031
  Ти оти не пробаш?
  Сврши си во раката и излижи ја.
   
  На piksooki, Amellie13, Robson и 1 друга личност им се допаѓа ова.