1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Голтање?

Дискусија во 'Секс' започната од cinderella, 26 ноември 2009.

  1. free

    free Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 јануари 2010
    Пораки:
    1.526
    Допаѓања:
    75
    Definitivno ne bi mozela da probam takvo nesto... za sreka i mazot mi ne saka, sto znaci sme se pogodile. :D
    Sepak gi pocituvam site zeni no i mazi koi sakaat celosno da go zadovolat partnerot - sepak toa e ubavinata na edna vrska. I jas, dokolku maz mi mnogu bi posakuval takvo nesto mozebi bi razmislila, no sega DEFINITIVNO neee. :? :?
     
  2. lavica23

    lavica23 Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 јануари 2010
    Пораки:
    103
    Допаѓања:
    29
    до сега немам такво искуство ..мегутоа никогаш не велам не..со дечко ми ми е толку убаво се што имам пробано се е прекрасно,дури некои работи што претходно сум ги гледала како вулгарни и невкусни ,сега ми изгледаат слатко и со задоволство уживам во тоа ..и мислам дека одговорот е во взаемните чуства ...кога ке легнеш до некого и чуството е неописливо и си велиш ова не е љубов ова е повеке од љубов ..тогаш се ти е прекрасно ..се доага само по себе спонтано
     
  3. girl23

    girl23 Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 февруари 2010
    Пораки:
    320
    Допаѓања:
    32

    Ова како од моја уста да излегло...хаххаха потполно те разбирам и јас би го пишала истото....со љубениот се ти е прекрасно па дури и она што некад сум викала не не ја ова нема шанса, затоа никогаш не велам никогаш...Мозеби еден ден ке биде и ова хахахахаха :oops:
     
  4. bluberry

    bluberry Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    1.114
    Допаѓања:
    344
    блак блак блак :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :worried:ilent: :worried:ilent:
     
  5. majami

    majami Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 ноември 2009
    Пораки:
    17
    Допаѓања:
    6
    Toa e ok! Ali iam edno prasanje za tebe,Pred nekoe vreme u muabet razbrav deka tie sto goltaat sprema imaat ubavo cisto i bebesko lice.Pa zatoa me interesira kakvo lice imas ti? Mislam dali go imas primeteno toa ili ne?
    Pozz
     
  6. Lilit

    Lilit Форумски идол

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    11.894
    Допаѓања:
    152.882
    :lol: :lol: :lol:
    Не те ни прочитав тебе,воопшто си зборував за темата дека не ми се голта баш!
    Ииииј језиво...сите по една голтка...аааагхххххх гаден филм ми направи сега! :lol:
     
  7. glow

    glow Популарен член

    Се зачлени на:
    24 декември 2009
    Пораки:
    3.023
    Допаѓања:
    1.264
    Јас лично не го поднесувам мирисот и вкусот на спермата. Само еднаш ми сврши во уста и за малку ќе повратев. Орален секс-да, но тргање на време. :lol: Тоа што читам за креми и рак на грло не сум слушнала,ама тоа за бактериите во спермата мислам дека е голема глупост. :lol: :lol: Како може да има бактерии во неа :?: :?: :?: А кога оди спермата во вагината? Што прават бактериите таму? :lol: :lol: :lol:
     
  8. fannya

    fannya Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 февруари 2010
    Пораки:
    35
    Допаѓања:
    4
    :lol: :lol: Ok neznam taka mi deluvase mozda samo nema veze i izvini so ti dojde takov film gaden :lol: Pozz
     
  9. Spidy

    Spidy Популарен член

    Се зачлени на:
    19 ноември 2009
    Пораки:
    4.529
    Допаѓања:
    11.387
    Пол:
    Женски
    Кога влегов во пубертет, имав проблеми со лицето, се исфрлав лесно и многу мрсно ми стана. Ова голтањево ми започна некаде заедно со крајот на пубертетот, така да не можам со сигурност да кажам дека до тоа е :) , али лицето ми е сега многу почисто. Сега може некаде пред добивање да ми излезе нешо, али далеку е од тоа што било. За бебешко мазно лице, немам такво, ама дефинитивно е подобрена ситуацијата :D
     
  10. majami

    majami Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 ноември 2009
    Пораки:
    17
    Допаѓања:
    6
    Fala mnogu na tvojot odgovor :)) pozz
     
  11. julie77

    julie77 Форумски идол

    Се зачлени на:
    2 февруари 2010
    Пораки:
    5.566
    Допаѓања:
    20.052
    :lol: :lol: od goltanje sperma liceto da vi se iscisti i da e mazno...??lele..ama muabet!a be koga se ima redoven sex i normalno koga e odlicen a be i fizicki i psihicki se procistuvate neli.. :)
     
    На SugarHoney и volsebna им се допаѓа ова.
  12. Andzelika

    Andzelika Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 март 2010
    Пораки:
    162
    Допаѓања:
    176
    Па сега тоа зависи од многу фактори :D Јас искрено имам голтнато неколку пати,ама не ми се свиѓало и не планирам пак :lol: :lol:
     
  13. strudlic

    strudlic Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 март 2010
    Пораки:
    1
    Допаѓања:
    0
    хехе темава, не ми се десило ова!!!!!!!!! страв ме фака од самата помисла, после ке треба цревата да си ги истурам од повракање :lol: сега за сега не би да сум за, за понатака... зависи што ке донесат ситуациите и возбудите :clap:
     
  14. koritsaki

    koritsaki Moderator Член на тимот

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    18.101
    Допаѓања:
    104.206
    Пол:
    Женски
    Mene mi nema svrseno do sega vo usta ali neznam vo idnina mozebi i bi goltnala :)
     
  15. budala.sum-pa.sto

    budala.sum-pa.sto Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 март 2010
    Пораки:
    565
    Допаѓања:
    199
    само еднаш, би пробала пак :oops: само на дечко ми не му е некое особено задоволство, кога веке ми свршува во уста подобро ми е да голтнам него да плукам :lol: :twisted:
     
  16. annnni

    annnni Популарен член

    Се зачлени на:
    27 март 2010
    Пораки:
    3.025
    Допаѓања:
    646
    тотално го подржувам овој коментар,ја одам со дечко ми 4год,и никогаш не ми спомнал за такво нешто.
    бљак... :?
     
  17. Sunshine88

    Sunshine88 Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 март 2010
    Пораки:
    1.533
    Допаѓања:
    581
    никогаш не вели никогаш ама јас гласно и јасно велам не, па не сум јас канта за ѓубре. Кога ми спомнал, сум рекла ај напрај некаде па голтни ти, така неможе, епа нема шанси ни јас :lol:
     
  18. annnni

    annnni Популарен член

    Се зачлени на:
    27 март 2010
    Пораки:
    3.025
    Допаѓања:
    646
    :D :D :D :cla: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
     
  19. yummy

    yummy Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 април 2010
    Пораки:
    319
    Допаѓања:
    49
    :D :D :D :D :D :D :D

    не знам, самата помисла ми е одвратна, така да no way! :puke:
     
  20. majami

    majami Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 ноември 2009
    Пораки:
    17
    Допаѓања:
    6
    Ajdeeee "ne sum jas kanta za gubre" pa dobro be da mu se snevidi a dobro ti e koga ke ti ja lize? Mislis na nego ne mu se losi od tebe? I baska da ne bilo gubreto ti nema da postois denes!
     
    На Мистер_89 му/ѝ се допаѓа ова.