1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Голтање?

Дискусија во 'Секс' започната од cinderella, 26 ноември 2009.

  1. femina90

    femina90 Популарен член

    Се зачлени на:
    25 декември 2009
    Пораки:
    3.997
    Допаѓања:
    2.346
    секој како си сака,ама не разбирам како некои то немаат нити пробано кажуваат како им е гадно..и секако дека ако на сила и со таква мисла пробуваат ќе им биде гадно
     
  2. tanje.love

    tanje.love Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 мај 2010
    Пораки:
    107
    Допаѓања:
    7
    nememe probano , no smrdi uzasno. Licno jas vi se cudam na umot, no vie si znaete ako mislite deka toa e dokaz za vasata ljubov :lol: :lol: :lol:
     
  3. annnni

    annnni Популарен член

    Се зачлени на:
    27 март 2010
    Пораки:
    3.025
    Допаѓања:
    646
    честито :puke:
     
  4. karak

    karak Популарен член

    Се зачлени на:
    11 април 2010
    Пораки:
    4.370
    Допаѓања:
    5.314
    па не дека е доказ за нашата љубов со тоа никој не докажува кој колку сака едноставно се препушташ на лудите игри во кревет и тоа само по себе ти доаѓа. едноставно уживаш :lol: :lol:
     
    На TheGirlNextDoor му/ѝ се допаѓа ова.
  5. k.i.m

    k.i.m Популарен член

    Се зачлени на:
    12 мај 2010
    Пораки:
    4.732
    Допаѓања:
    5.151
    Се сложувам дека само по себе си доаѓа. како и други работи...
     
    На TheGirlNextDoor му/ѝ се допаѓа ова.
  6. annnni

    annnni Популарен член

    Се зачлени на:
    27 март 2010
    Пораки:
    3.025
    Допаѓања:
    646
    јас изгледа сум многу дрвена во кревет по се што прочитав јас во кревет сум како намќор како оде дечко ми со мене 4 год :?:
     
  7. karak

    karak Популарен член

    Се зачлени на:
    11 април 2010
    Пораки:
    4.370
    Допаѓања:
    5.314
    срцко не те нападна никој може така сте понежни, има некој сака лудории, експерименти, некој го пали долен веш, вибратори разни секси шоп играчки секој сексот го сваќа различно и различно ужива. а штом на вас ви е топ ич не бери гајле :lol:
     
  8. annnni

    annnni Популарен член

    Се зачлени на:
    27 март 2010
    Пораки:
    3.025
    Допаѓања:
    646
    не не ме нападна никој,јас сама извлеков таков заклучок,сите уживаат вака онака јас у кревет како дрво...ц.ц.ц треба да се размрдам малку :lol:
     
  9. maleckata.22

    maleckata.22 Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 јуни 2010
    Пораки:
    159
    Допаѓања:
    17
    Аннни како ти одговара срцко така...Ако ти одговара да си дрвена биди си.Сите сме понегогаш мрзливи :D Јас искрено пробав од љубопитност,по природа сум многу љубопитна и бидна...Пак ќе кажам не беше воопшто лошо :)
     
  10. realisticna

    realisticna Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 мај 2010
    Пораки:
    20
    Допаѓања:
    4

    Натерај го дечко ти да пие сок од ананас понинтензивно 3-4 дена, ќе видиш дали ќе смрди :D
     
  11. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    се согласувам со карак, јас тоа не го правам за да му докажам љубов, има милиони други начини ти да му докаѓеч на дечко дека го сакаш, а не со голање лол...тоа го правам чисто од кеиф, зашо мене ми е убаво и да сакам да експериментирам премногу во кревет со дечко ми и тука нема нишо лошо :D
     
    На TheGirlNextDoor му/ѝ се допаѓа ова.
  12. tanje.love

    tanje.love Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 мај 2010
    Пораки:
    107
    Допаѓања:
    7
    sekoj si kazuva sti si misli i kako saka. vo red, uzivajte, i neznam zosto ste taka nastroeni? prosto se cudam, jas samo kazav sto mislam. ima li nekoj priblem, mislam deka forumov e za da si gi iskazeme iskustvata i mislenjata, i dokolku mozeme da si pomogneme ako imame nekoj problem, bez nervozi OK :D :lol: :rofl:
     
  13. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    се согласувам со карак, јас тоа не го правам за да му докажам љубов, има милиони други начини ти да му докаѓеч на дечко дека го сакаш, а не со голање лол...тоа го правам чисто од кеиф, зашо мене ми е убаво и да сакам да експериментирам премногу во кревет со дечко ми и тука нема нишо лошо :D[/quote]

    sekoj si kazuva sti si misli i kako saka. vo red, uzivajte, i neznam zosto ste taka nastroeni? prosto se cudam, jas samo kazav sto mislam. ima li nekoj priblem, mislam deka forumov e za da si gi iskazeme iskustvata i mislenjata, i dokolku mozeme da si pomogneme ako imame nekoj problem, bez nervozi OK :lol: :rofl:[/quote]
    :rofl: мојот одговор воопшто не беше лошо настроен срц, погрешно си го доловила, убаво кажа секој има право на свое мислење па сите сме различни, само сакав да кажам дека ја тоа не го праам за да му докажам љубов(има некои да за тоа го праат) туку мерак на мене да си напраам :*
     
  14. tanje.love

    tanje.love Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 мај 2010
    Пораки:
    107
    Допаѓања:
    7
    sekoj si kazuva sti si misli i kako saka. vo red, uzivajte, i neznam zosto ste taka nastroeni? prosto se cudam, jas samo kazav sto mislam. ima li nekoj priblem, mislam deka forumov e za da si gi iskazeme iskustvata i mislenjata, i dokolku mozeme da si pomogneme ako imame nekoj problem, bez nervozi OK :lol: :rofl:[/quote]
    :rofl: мојот одговор воопшто не беше лошо настроен срц, погрешно си го доловила, убаво кажа секој има право на свое мислење па сите сме различни, само сакав да кажам дека ја тоа не го праам за да му докажам љубов(има некои да за тоа го праат) туку мерак на мене да си напраам :*[/quote]


    ok. np :P
     
  15. baguf4e

    baguf4e Популарен член

    Се зачлени на:
    17 мај 2010
    Пораки:
    3.088
    Допаѓања:
    6.802
    Пол:
    Женски
    Не би голтала никогаш!!!!!! Ама имам слушнато дека било убаво за забите и за организмот :D
     
  16. annnni

    annnni Популарен член

    Се зачлени на:
    27 март 2010
    Пораки:
    3.025
    Допаѓања:
    646
    аха да секако витамини содрже.....ц ц ц ..... :x
     
  17. Sunshine88

    Sunshine88 Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 март 2010
    Пораки:
    1.533
    Допаѓања:
    581
    Да бе побели ќе ти бидат забите..а здивот секогаш ке ти мириса убаво, па ке намалиш трошок за паста за заби, коа си имаш природна зошто да даваш пари нели??? :lol: :lol:
     
  18. femina90

    femina90 Популарен член

    Се зачлени на:
    25 декември 2009
    Пораки:
    3.997
    Допаѓања:
    2.346
    и јас имам општо читано за спермата дека е здрава,така што не ми е јасно зашто се исмевате...
     
  19. ROSII

    ROSII Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 ноември 2009
    Пораки:
    261
    Допаѓања:
    224
    se bi napravila samo toa NEEEEEE,KE IMAM CUSTVO KAKO ,,VARAKINA ,,DA PIJAM HAHHAHAHA
     
  20. Sunshine88

    Sunshine88 Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 март 2010
    Пораки:
    1.533
    Допаѓања:
    581
    Не се исмеваме туку така испаѓа, ајде сега само зошто некој си таму, не тука од нас од форумов, туку да речеме некој научник му текнало да каже дека е здрава и ај сеа сите треба да сакаме да голтаме....Убаво кажав, нека голта он од својата сперма прво...ако не му е нели гадно па тогаш и јас...