1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Горка љубов (Aci Hayat) [Сител]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од baguf4e, 28 мај 2010.

 1. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.069
  Допаѓања:
  6.613
  Пол:
  Женски
  Што мислете за серијата?
   
 2. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.852
  Пол:
  Женски
  ја загледав една вечер, ептен немаше што да правам во тоа време...и ...крајно се разочарав. КАтастрофална глума, приказната ништо не сфатив, а само на почеток се, нели?
  Ама луѓе верувајте дека полоша глума не сум видела ни во шпанските серии. Ептен скоцкани и укочени, чекаат камерата да се заврти накај нив па да поч :puke: нат да го кажат тоа што треба. Циркузи!
   
 3. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.344
  серијава еднаш ја гледав и никогаш повеќе.родителите не даваат богатиот син да се земе со сиромашна девојка-веќе толку изгледано во сите серии да више е преку глава
   
 4. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.475
  2-3 пати го имам гледано, ама не е финтата во тоа дека на богатиот не му даваат да се омажи со сиромашната туку тоа што она беше верена со друг и беше невина, а една вечер била пијана и спиела со овој богатиот, а го сака тој претходниот ама сега не може да биде со него, туку мора да биде со овој богатиот бидејќи со него ја изгубила невиноста. А за глумењето, таа главната актерка ич убаво не глуми.
   
 5. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  3.322
  Допаѓања:
  5.838
  Ја гледам кога немам што да правам друго и онака ајде ќе се загледам а иначе не дека е нешто интересна но ајде како иначе ќе помине времето за Ѓумуш :D
   
 6. Paranormal

  Paranormal Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2010
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  18
  Серијата била добра братучед на дечко ми ја гледал претходно и ми ја раскажуваше а инаку не ја гледам....знам само дека главна машка улога бил тој Косовар и друго ништо :lol:
   
 7. UniqueCreature

  UniqueCreature Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јули 2010
  Пораки:
  221
  Допаѓања:
  44
  Многу убав е филмот, полн е со емоции и затоа го гледам. Тажен е ептен, некогаш и депресивен, ама стварно добар е. Барем за мене :)
   
  На La.loca и Zajchence им се допаѓа ова.
 8. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  и за мене :D
   
 9. Ferhunde-L

  Ferhunde-L Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јули 2010
  Пораки:
  163
  Допаѓања:
  14
  Редовно го гледам не сакам да испуштам ниту една епизода!
   
  На Zajchence му/ѝ се допаѓа ова.
 10. LaLy

  LaLy Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  97
  Допаѓања:
  40
  Filmot Go gleadav Deneska Posho ja davaa prvata epizoda reprizno na A1.Jas ne mislam voopshto deka se skockani tuku Glumat Stvarno ubabvo i kako normalno Semejstvo!A ne ovie shpanskive se derat i plachat samo toa pravat!Inaku filmot Nz dali kje go gledam ama Sigurno e od onie podobrite shto sum gi videla Za razlika od Ovie Iditskite Shapnski!
  ;)
   
  На Zajchence му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Smilly

  Smilly Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јули 2010
  Пораки:
  2.373
  Допаѓања:
  3.244
  Мислам дека зборуваш за друг филм,бидејќи Горка љубов го даваат на сител :lol:
  Инаку јас овој филм ретко го имам загледано-ништо посебно ;)
   
 12. Waka-waka

  Waka-waka Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  2.260
  Допаѓања:
  8.646
  Убав глумец има :) :inlove:
   
 13. Scarlet88

  Scarlet88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  753
  Допаѓања:
  328
  Незнам од време на време го загледувам, ама таа актерката Нермин се одра од плачење веќе.....подересивно суштество амин, немам видено по серииве! на крај ќе Ендер ќе ја убие.....епа не ја гледам....зошто има тажен крај!!!
   
 14. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.069
  Допаѓања:
  6.613
  Пол:
  Женски
  Тој филм што си го гледала е кога лисјата паѓаат.Тој е на а1.Овој се вика горка љубов и е на сител ;)
   
 15. SpoiledBaby

  SpoiledBaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2010
  Пораки:
  889
  Допаѓања:
  302
  Оваа серија откако ја загледав не ја испуштам ни една епизода,во последно време не е нај нај,ама тажно ќе заврши како да е напишана од Николас Спаркс :D
   
 16. Rozich

  Rozich Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  1.194
  Допаѓања:
  1.092
  Ако немам што да правам,мајкаа ми ја гледа.Ништо посебно.Можеби ќе беше по интересна ама онаа Неремин ептен ме нервира :devil:
   
  На ludoto19 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.475
  Мн ми е убав филмотм мн е тажен ;( Сакам Мемет и Нермин да си бидат заедно :$ А зошто викате дека ќе има тажен крај, што ќе се случи?
   
 18. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.475
  Не е фер така да заврши :(
   
 19. K-a-t-e

  K-a-t-e Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  149
  Допаѓања:
  469
  Пол:
  Женски
  Епа Нермин ќе умре и Мехмет ќе остане со Филиз
   
 20. Victorya

  Victorya Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  508
  Не го следам филмот редовно, имам гледано само 2-3 епизоди. Добро и не е баш толку лош, но има некои катастрофални грешки за да се изнасмееш. Инаку многу ми се допаѓа главната машка улога... 8)