Горка љубов (Aci Hayat) [Сител]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од baguf4e, 28 мај 2010.

 1. ivinakit

  ivinakit Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2012
  Пораки:
  829
  Допаѓања:
  575
  Пол:
  Женски
  зарем паметиш пред две години кои серии оделе заедно :o :o , јас незнам која серија со која одела пред месец дена :lol:
  инаку серијава беше многу убава, штета што нармин умре на крај
   
 2. Sara123

  Sara123 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2011
  Пораки:
  3.278
  Допаѓања:
  2.300
  Пол:
  Женски
  Јас не ја гледав,ама што ми ја раскажувале ми личи на типична турска серија.Не ми се допадна и затоа не ја ни гледав.Одамна беше.. ~ Само знам дека таа главната личност умре на крајот..жално.