1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Госип гирл :)

Дискусија во 'Канта' започната од CarrieBradshaw93, 22 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. CarrieBradshaw93

  CarrieBradshaw93 Активен член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2012
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  3
  Дали некој знае каде можам онлајн да ги гледам сите сезони или да ги симнам од Госип гирл?
   
 2. Nati.P

  Nati.P Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2011
  Пораки:
  2.013
  Допаѓања:
  849
 3. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  5.913
  Допаѓања:
  20.605
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.