babylove кашички

Го изневерив ... Зошто? Што потоа?

Дискусија во 'Канта' започната од JustBeYou, 2 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. JustBeYou

  JustBeYou Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2012
  Пораки:
  265
  Допаѓања:
  483
  Пол:
  Женски
  Девојки ... Еве според мене една интересна тема ... НЕВЕРСТВО


  Имате и некогаш некој изневерено !? Зошто го изневеривте? Што се случи потоа? :)

  Јас никогаш немам
   
 2. 1209

  1209 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  3.819
  Допаѓања:
  29.745
  Пол:
  Женски
  Eве според мене еден интересен одговор на твојата интересна тема.
  ИМА ТАКВА ВЕЌЕ СО МИЛИОН ИСПИШАНИ ОДГОВОРИ!
   
 3. JustBeYou

  JustBeYou Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2012
  Пораки:
  265
  Допаѓања:
  483
  Пол:
  Женски
  Не нема ... Има дали би го изневериле ... А не го зиневериле ;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.