1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Го мразам мирисот на..

Дискусија во 'Канта' започната од edna_malecka, 26 јануари 2021.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. edna_malecka

  edna_malecka Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  3.656
  Допаѓања:
  13.860
  Пол:
  Женски
  Како што има тема: Го сакам мирисот на...
  Преку таа тема добив инспирација за оваа тема.:D
  Пишувајте кои миризби ги мразите.

  Едит: Не ми текна да проверам дали има ваква тема избришете ја оваа.
   
  На sweetdevojka му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Just_a_kid

  Just_a_kid Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2021
  Пораки:
  149
  Допаѓања:
  540
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.