1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Го сакам забранетото ...

Дискусија во 'Канта' започната од Аморална, 23 мај 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Аморална

  Аморална Нов член

  Се зачлени на:
  23 мај 2017
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Ќе бидам кратка.Имам сопруг,дете и свекор кој и те како ме привлекува сексуално еден подолг период.A и тој го посакува истото со мене бидејќи на пијано освен интимен разговор разменивме во неколку наврати и плунка.Тој има сопруга до него и веројатно сето ова време го кочи фактот дека сум жена на син му. Дали треба да се држам настрана од ваква врска и да не одам докрај со него макар што тоа и јас го посакувам? Чекам некаков совет
   
  На elimkd му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Marijana93

  Marijana93 Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2013
  Пораки:
  1.123
  Допаѓања:
  6.564
  Господе прости и незнае што прави (facepalm)
   
  На Cinderfakinrella, Crna Dama, buba4e89 и 9 други им се допаѓа ова.
 3. Mr. Right

  Mr. Right Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  2.510
  Допаѓања:
  71.258
  Пол:
  Машки
  Никoт сoсемa ти oдгoвaрa, женo. И не сaмo aмoрaлнa, туку и ненoрмaлнa си.
   
  На Cinderfakinrella, Crna Dama, Trxmx и 8 други им се допаѓа ова.
 4. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  12.960
  Допаѓања:
  75.638
  Пол:
  Женски
  Немој да го сакаш забранетото. :)
   
  На Cinderfakinrella и melnicanecot им се допаѓа ова.
 5. shz

  shz Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  5.894
  Допаѓања:
  49.937
  Пол:
  Женски
  Бог да чува уште што нема човек да прочита. :x(facepalm)
   
  На Cinderfakinrella, cresa-jagoda и Mr. Right им се допаѓа ова.
 6. elimkd

  elimkd Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 октомври 2012
  Пораки:
  7.845
  Допаѓања:
  47.938
  Пол:
  Женски
  Разменивте плунка? IMG_8179.GIF
   
  На Cinderfakinrella, eloves, Crna Dama и 16 други им се допаѓа ова.
 7. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  13.088
  Допаѓања:
  163.452
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На Cinderfakinrella, Crna Dama, Trxmx и 11 други им се допаѓа ова.
 8. I I

  I I Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2016
  Пораки:
  264
  Допаѓања:
  625
  Пол:
  Машки
  Знам случај кадешто свекорот и се пуштал на девојката од син му. А, демек бизнисмен старово дртало. Денес, цел град му се смее.НЕ Е НА АРНО НИ САМАВА ТВОЈА ПОМИСЛА.
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 9. I I

  I I Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2016
  Пораки:
  264
  Допаѓања:
  625
  Пол:
  Машки
  На Cinderfakinrella и elimkd им се допаѓа ова.
 10. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  11.548
  Допаѓања:
  171.432
  Пол:
  Женски
  Ајде ви давам малку време да се разберете:tmi::lol:
   
  На Cinderfakinrella, cresa-jagoda и joy1 им се допаѓа ова.
 11. Kitten

  Kitten Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  9.375
  Допаѓања:
  42.188
  Пол:
  Женски
  Сомнителен ник, сомнителен аватар, приказна за неверување... Се' е кажано..
   
  На Cinderfakinrella, cresa-jagoda, jacqueline.s и 2 други им се допаѓа ова.
 12. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.676
  Допаѓања:
  14.183
  Пол:
  Женски
  Тролов не верувам да е женски...
   
  На Cinderfakinrella, cresa-jagoda, Someonespecial и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 13. Bubce38

  Bubce38 Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2016
  Пораки:
  10.561
  Допаѓања:
  160.526
  Пол:
  Женски
  Да си одиш ептен до крај и ич мува да не те лази.
  Само тоа што има жена ТОЈ, да не ти е малкуцка проблем. Или пак, што има врска..
  Ццц
   
  На buba4e89 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Red&Black

  Red&Black Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2017
  Пораки:
  87
  Допаѓања:
  154
  Пол:
  Машки
  Може свекорот е. :rofl:
   
  На Cinderfakinrella, Trxmx, Rose96 и 2 други им се допаѓа ова.
 15. jacqueline.s

  jacqueline.s Популарен член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2012
  Пораки:
  3.846
  Допаѓања:
  18.947
  Пол:
  Женски
  Има и полошо, не се секирај... Ами замисли свекрва ти да те привлекуваше сексуално и да си разменувавте плунка!
   
  На Cinderfakinrella, Trxmx, cresa-jagoda и 6 други им се допаѓа ова.
 16. L-a-r-a22

  L-a-r-a22 Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2013
  Пораки:
  1.337
  Допаѓања:
  10.769
  Пол:
  Женски
  Охх, што се гази по земјава...
   
  На Cinderfakinrella, cresa-jagoda и shz им се допаѓа ова.
 17. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  11.548
  Допаѓања:
  171.432
  Пол:
  Женски
  Или деверот :|
   
  На cresa-jagoda, Bubce38 и jacqueline.s им се допаѓа ова.
 18. jacqueline.s

  jacqueline.s Популарен член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2012
  Пораки:
  3.846
  Допаѓања:
  18.947
  Пол:
  Женски
  Имавме и таква приказна на форумов пред некоја година. Да не барам по 'хистори', ама и тоа цепки беше
   
  На Cinderfakinrella, cresa-jagoda, Dust и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 19. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.676
  Допаѓања:
  14.183
  Пол:
  Женски
  Фуј, имало некој ваков македонски филм...
   
 20. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  11.548
  Допаѓања:
  171.432
  Пол:
  Женски
  Ја памтам, затоа спомнав:lol::rofl:
   
  На cresa-jagoda и jacqueline.s им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.