Го сакам забранетото ...

Дискусија во 'Канта' започната од Аморална, 23 мај 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Аморална

  Аморална Нов член

  Се зачлени на:
  23 мај 2017
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Ќе бидам кратка.Имам сопруг,дете и свекор кој и те како ме привлекува сексуално еден подолг период.A и тој го посакува истото со мене бидејќи на пијано освен интимен разговор разменивме во неколку наврати и плунка.Тој има сопруга до него и веројатно сето ова време го кочи фактот дека сум жена на син му. Дали треба да се држам настрана од ваква врска и да не одам докрај со него макар што тоа и јас го посакувам? Чекам некаков совет
   
  На elimkd му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Marijana93

  Marijana93 Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2013
  Пораки:
  408
  Допаѓања:
  3.809
  Господе прости и незнае што прави (facepalm)
   
  На Cinderfakinrella, Crna Dama, buba4e89 и 9 други им се допаѓа ова.
 3. Mr. Right

  Mr. Right Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  2.038
  Допаѓања:
  71.244
  Пол:
  Машки
  Никoт сoсемa ти oдгoвaрa, женo. И не сaмo aмoрaлнa, туку и ненoрмaлнa си.
   
  На Cinderfakinrella, Crna Dama, Trxmx и 8 други им се допаѓа ова.
 4. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.612
  Допаѓања:
  48.928
  Пол:
  Женски
  Немој да го сакаш забранетото. :)
   
  На Cinderfakinrella и melnicanecot им се допаѓа ова.
 5. shz

  shz Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  3.145
  Допаѓања:
  35.611
  Пол:
  Женски
  Бог да чува уште што нема човек да прочита. :x(facepalm)
   
  На Cinderfakinrella, cresa-jagoda и Mr. Right им се допаѓа ова.
 6. elimkd

  elimkd Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 октомври 2012
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  29.566
  Пол:
  Женски
  Разменивте плунка? IMG_8179.GIF
   
  На Cinderfakinrella, eloves, Crna Dama и 16 други им се допаѓа ова.
 7. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.048
  Допаѓања:
  160.510
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На Cinderfakinrella, Crna Dama, Trxmx и 11 други им се допаѓа ова.
 8. I I

  I I Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2016
  Пораки:
  249
  Допаѓања:
  616
  Пол:
  Машки
  Знам случај кадешто свекорот и се пуштал на девојката од син му. А, демек бизнисмен старово дртало. Денес, цел град му се смее.НЕ Е НА АРНО НИ САМАВА ТВОЈА ПОМИСЛА.
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 9. I I

  I I Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2016
  Пораки:
  249
  Допаѓања:
  616
  Пол:
  Машки
  На Cinderfakinrella и elimkd им се допаѓа ова.
 10. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.636
  Допаѓања:
  135.698
  Ајде ви давам малку време да се разберете:tmi::lol:
   
  На Cinderfakinrella, cresa-jagoda и joy1 им се допаѓа ова.
 11. Kitten

  Kitten Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  8.323
  Допаѓања:
  38.556
  Пол:
  Женски
  Сомнителен ник, сомнителен аватар, приказна за неверување... Се' е кажано..
   
  На Cinderfakinrella, cresa-jagoda, jacqueline.s и 2 други им се допаѓа ова.
 12. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.663
  Допаѓања:
  14.072
  Пол:
  Женски
  Тролов не верувам да е женски...
   
  На Cinderfakinrella, cresa-jagoda, Someonespecial и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 13. Bubce38

  Bubce38 Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2016
  Пораки:
  5.677
  Допаѓања:
  117.178
  Пол:
  Женски
  Да си одиш ептен до крај и ич мува да не те лази.
  Само тоа што има жена ТОЈ, да не ти е малкуцка проблем. Или пак, што има врска..
  Ццц
   
  На buba4e89 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Red&Black

  Red&Black Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2017
  Пораки:
  83
  Допаѓања:
  148
  Пол:
  Машки
  Може свекорот е. :rofl:
   
  На Cinderfakinrella, Trxmx, Rose96 и 2 други им се допаѓа ова.
 15. jacqueline.s

  jacqueline.s Популарен член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2012
  Пораки:
  2.599
  Допаѓања:
  11.490
  Пол:
  Женски
  Има и полошо, не се секирај... Ами замисли свекрва ти да те привлекуваше сексуално и да си разменувавте плунка!
   
  На Cinderfakinrella, Trxmx, cresa-jagoda и 6 други им се допаѓа ова.
 16. L-a-r-a22

  L-a-r-a22 Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2013
  Пораки:
  1.328
  Допаѓања:
  10.742
  Пол:
  Женски
  Охх, што се гази по земјава...
   
  На Cinderfakinrella, cresa-jagoda и shz им се допаѓа ова.
 17. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.636
  Допаѓања:
  135.698
  Или деверот :|
   
  На cresa-jagoda, Bubce38 и jacqueline.s им се допаѓа ова.
 18. jacqueline.s

  jacqueline.s Популарен член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2012
  Пораки:
  2.599
  Допаѓања:
  11.490
  Пол:
  Женски
  Имавме и таква приказна на форумов пред некоја година. Да не барам по 'хистори', ама и тоа цепки беше
   
  На Cinderfakinrella, cresa-jagoda, Dust и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 19. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.663
  Допаѓања:
  14.072
  Пол:
  Женски
  Фуј, имало некој ваков македонски филм...
   
 20. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.636
  Допаѓања:
  135.698
  Ја памтам, затоа спомнав:lol::rofl:
   
  На cresa-jagoda и jacqueline.s им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.