1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Градиште

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од viktor89, 12 јуни 2011.

 1. viktor89

  viktor89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Дечки би ве замолил да ми помогнете ако знаете некои броеви за кампови во градиште за два споени....по можност...фала...
   
 2. Vik4e

  Vik4e Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2010
  Пораки:
  308
  Допаѓања:
  258
  Пол:
  Женски
  Градиште

  адреса: Градиште

  место: Охрид

  телефон: (046) 285 945

  телефон 2: (046) 285845


  Знаеш ли колку изнесува цената за 10 дена само за еден камп?? ако знаеш пиши :)
   
 3. papagalcheto

  papagalcheto Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2011
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  10
  И јас би сакала да знам...
   
 4. LyckliG

  LyckliG Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 ноември 2010
  Пораки:
  81
  Допаѓања:
  34
  Денес се јавив и ми кажаа дека после 10ти август цена на приколка (од ноќ) е 700 денари, а пред тој датум е мислам околу 900.

  Не прашав колку е за шатор. Ако некој знае нека пише.