1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Гради или задник?

Дискусија во 'Тело' започната од agiagi, 2 август 2012.

  1. agiagi

    agiagi Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 август 2011
    Пораки:
    99
    Допаѓања:
    6
    Здраво Феминки.. не видов ваква тема па ако има слободно избришете ја..Сакам да ве прашам искрено што повеќе ви се допаѓа на женско тело гледано од страна? Голем и зацврстен задник или големи гради? Без разлика на тоа дали имате големи гради, па да одговорите дека ви се допаѓаат гради или обратно .. искрено сакам искрени одговори :)) ајде да видиме..
     
  2. Special.Someone

    Special.Someone Истакнат член

    Се зачлени на:
    22 август 2011
    Пораки:
    943
    Допаѓања:
    635
    Гради или Задник

    всушност јас ги имам и двете ама би одбрала задник не планирам да одбирам гради само за да му бидам привлечна на едно момче кое се пали на гради |( а и сметам дека е поубаво со помали гради :)
     
    На Malena85, Ilinaaa и agiagi им се допаѓа ова.
  3. Lining

    Lining Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 јули 2012
    Пораки:
    271
    Допаѓања:
    185
    Гради или Задник

    Јас немам претерано задник ама не му се жалам ок е а градите ми се дефинитивно мали, имам но сепак се мали. И поради тоа јас бирам гради. :$
     
  4. homealone

    homealone Популарен член

    Се зачлени на:
    22 јули 2012
    Пораки:
    1.286
    Допаѓања:
    361
    Пол:
    Женски
    Гради или Задник

    задникот не ми е нешто посебно но затоа пак бог ме надрил со поголеми гради што не ми смета
     
  5. Miss.Selfridge

    Miss.Selfridge Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 јуни 2012
    Пораки:
    38
    Допаѓања:
    17
    Гради или Задник

    Големи цицки, голем гз ?! можда ке привлечете некое мушко али фората е да задржиш нели?!
    Се лажете ако е тоа најбитно! Ја велам од се по малце , малце памет малце атрибути НАЈУБАВО!
    Ма Нека Завладее Фотошопот И Сите Да Бидеме Срекни! :lol:
     
    На Fancy_Nency 22 му/ѝ се допаѓа ова.
  6. Ella.313

    Ella.313 Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 јуни 2012
    Пораки:
    337
    Допаѓања:
    149
    Пол:
    Женски
    Гради или Задник

    ...Гради,тие се препознатливоста за една жена,со нив го дои своето бебе и кај градите и се наоѓа срцето со кое љуби..
     
    На sweet-star и baby-star им се допаѓа ова.
  7. Muffin.Love

    Muffin.Love Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 април 2012
    Пораки:
    104
    Допаѓања:
    15
    Гради или Задник

    Задникот секако... за моја возраст мислам дека поубаво да имаш како што треба задник наместо да ставаш пушапи и глупости само градите да ти се поголеми.
     
    На Jowe му/ѝ се допаѓа ова.
  8. Rose96

    Rose96 Форумски идол

    Се зачлени на:
    17 јануари 2011
    Пораки:
    2.680
    Допаѓања:
    37.124
    Гради или Задник

    Имам малу гради и средно голем задник ама онака стегнат и кренат е и искрено многу повеќе сакам Голем и стегнат задник него големи гради познавам многу женски што се пре секси и со мали гради
     
  9. Lilit

    Lilit Форумски идол

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    11.659
    Допаѓања:
    149.676
    Гради или Задник

    Навистина најтешката дилема у свет,па потоа мажите се искористувачки,бесчувствителни сељачишта,а вие девојките сте со висок морал. Ал паше на его коа секаква сељачана се возбудува на вас... Ужас... У-ЖАС!

    А замислете да се појави некоја со добар задник,гради,лице и нозе,плус харизма и ум?! Што ќе правите тогаш со вашите газови и гради,стварно поим немам. Освен да си поплачете и да ја мразите кучката, друго и не ви преостанува.
    Аман од глупиве теми.
     
    На Fancy_Nency 22, Sejfullai, Liu и 26 други им се допаѓа ова.
  10. Marley

    Marley Популарен член

    Се зачлени на:
    13 јануари 2010
    Пораки:
    1.093
    Допаѓања:
    1.127
    Пол:
    Машки
    Гради или Задник

    ^^... Лилит кај си ма ти...
    ....... се загрижив малку...
    ....... ама гледам без потреба ... :hai:
     
    На swrcii, simoncelicius и slavica999 им се допаѓа ова.
  11. slavica999

    slavica999 Популарен член

    Се зачлени на:
    27 декември 2009
    Пораки:
    4.327
    Допаѓања:
    5.333
    Гради или Задник

    Остајте го девојчето можеби се спрема за пластична операција :?: :?:
    Јас не знам која девојка нема да си најде некоја маана на себе, такви се жените цепидлаки :wasntme: и желни да слушаат туѓи мислења и трачарат.

    А ти девојче подобро прашај некое машко што повеќе му се допаѓа ;) па тражи чаре
     
  12. girl.23

    girl.23 Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 јули 2011
    Пораки:
    2.129
    Допаѓања:
    1.798
    Гради или Задник

    Што и да имаш зависи дали знаеш како да го `носиш`, иначе џабе ти е. ;)

    А, дека темава е чиста глупост и јас се сложувам. |(
     
    На Hipster му/ѝ се допаѓа ова.
  13. agiagi

    agiagi Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 август 2011
    Пораки:
    99
    Допаѓања:
    6
    Гради или Задник

    Јас ја отворив темата, не заради тоа што немам гради или задник или што сакам некаква пластична операција. Глупост! ЈА отворив заради забава и општо да ги видам туѓите мислења, а вие веднаш напаѓате. Сепак ова е форум за споделување на мислења и разновидни теми. Да не може човек да отвори тема!
     
    На Fancy_Nency 22 и Danilela им се допаѓа ова.
  14. agiagi

    agiagi Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 август 2011
    Пораки:
    99
    Допаѓања:
    6
    Гради или Задник

    А доколку не ви се допаѓа темата немојте да трошите залудно од вашето скапоцено време да ја отварате и да коментирате :) Затоа што има такви на кои им се допаѓа и ги делат своите мислења со сите :)
     
  15. Danilela

    Danilela Популарен член

    Се зачлени на:
    3 март 2010
    Пораки:
    2.256
    Допаѓања:
    1.807
    Гради или Задник

    Аман бре одма напаѓате |( Пфф ај да не коментирам..... Како што може да има тема кармин или сјај за усни, avon или oriflame, така може да има и гради или задник! Убаво кажа девојката за забава е темава, не мора веднаш да значи дека сме даски.

    Инаку јас бирам задник. Не сакам преголеми гради, иако би била среќна ако носам градник за еден број поголем. :lol: Башка може да се купи градник што градите ќе ги прави и поголеми, и постегнати, поубави... А природно убав и стегнат задник- тоа е веќе нешто. ;)
     
    На agiagi и E...V...I...L им се допаѓа ова.
  16. Lilit

    Lilit Форумски идол

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    11.659
    Допаѓања:
    149.676
    Гради или Задник

    Данилела, дали лабелото,карминот,сјајот,како год е предмет на меѓусебна споредба помеѓу девојките,а во едно има и сексуално значење?! Дали некогаш си видела искомплексирано девојче ради кармин на пример?!


    Муабетов ти беше колку да одиш контра на иницијаторот,а не дека не забележувам и зошто и како,туку ајде.
     
    На Hipster му/ѝ се допаѓа ова.
  17. Bubeeeeee

    Bubeeeeee Активен член

    Се зачлени на:
    24 август 2012
    Пораки:
    34
    Допаѓања:
    0
    Гради или Задник

    Imam prilicno golemi gradi.. ali zadnikot bas ne e golem popolnet.. a i bas ne si gi obozavam gradite deka se golemi.. inace biram zadnik zategnat :)
     
  18. Jule.Sk

    Jule.Sk Популарен член

    Се зачлени на:
    28 мај 2011
    Пораки:
    1.314
    Допаѓања:
    736
    Пол:
    Женски
    Гради или Задник

    Сакам се што е умерено.Не сакам некој многу голем испупчен задник или некои големи гради....зашто знам какви ги има ама и едноставно не ми се допаѓа...задоволна сум си јас со моите :)
     
  19. butterfly33

    butterfly33 Популарен член

    Се зачлени на:
    18 февруари 2012
    Пораки:
    1.252
    Допаѓања:
    1.100
    Гради или Задник

    Затегнат задник :D
     
  20. interesna

    interesna Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јуни 2010
    Пораки:
    1.919
    Допаѓања:
    672
    Гради или Задник

    И двете во нормална големина но добро обликувани. Никогаш не би сакала да имам преголеми гради и премногу голем задник, а уште помалку да ги немам воопшто, значи средна големина за мене би била одлична, но добро уцврстени.

    Што се однесува до моите, задоволна сум бидејќи се во средна величина, само да се потрудам поубаво да ги обликувам. ;)