1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Гради или задник?

Дискусија во 'Тело' започната од agiagi, 2 август 2012.

 1. agiagi

  agiagi Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 август 2011
  Пораки:
  99
  Допаѓања:
  6
  Здраво Феминки.. не видов ваква тема па ако има слободно избришете ја..Сакам да ве прашам искрено што повеќе ви се допаѓа на женско тело гледано од страна? Голем и зацврстен задник или големи гради? Без разлика на тоа дали имате големи гради, па да одговорите дека ви се допаѓаат гради или обратно .. искрено сакам искрени одговори :)) ајде да видиме..
   
 2. Special.Someone

  Special.Someone Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 август 2011
  Пораки:
  943
  Допаѓања:
  635
  Гради или Задник

  всушност јас ги имам и двете ама би одбрала задник не планирам да одбирам гради само за да му бидам привлечна на едно момче кое се пали на гради |( а и сметам дека е поубаво со помали гради :)
   
  На Malena85, Ilinaaa и agiagi им се допаѓа ова.
 3. Lining

  Lining Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јули 2012
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  184
  Гради или Задник

  Јас немам претерано задник ама не му се жалам ок е а градите ми се дефинитивно мали, имам но сепак се мали. И поради тоа јас бирам гради. :$
   
 4. homealone

  homealone Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  1.286
  Допаѓања:
  361
  Пол:
  Женски
  Гради или Задник

  задникот не ми е нешто посебно но затоа пак бог ме надрил со поголеми гради што не ми смета
   
 5. Miss.Selfridge

  Miss.Selfridge Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2012
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  17
  Гради или Задник

  Големи цицки, голем гз ?! можда ке привлечете некое мушко али фората е да задржиш нели?!
  Се лажете ако е тоа најбитно! Ја велам од се по малце , малце памет малце атрибути НАЈУБАВО!
  Ма Нека Завладее Фотошопот И Сите Да Бидеме Срекни! :lol:
   
  На Fancy_Nency 22 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Ella.313

  Ella.313 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2012
  Пораки:
  337
  Допаѓања:
  148
  Пол:
  Женски
  Гради или Задник

  ...Гради,тие се препознатливоста за една жена,со нив го дои своето бебе и кај градите и се наоѓа срцето со кое љуби..
   
  На sweet-star и baby-star им се допаѓа ова.
 7. Muffin.Love

  Muffin.Love Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2012
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  15
  Гради или Задник

  Задникот секако... за моја возраст мислам дека поубаво да имаш како што треба задник наместо да ставаш пушапи и глупости само градите да ти се поголеми.
   
  На Jowe му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Rose96

  Rose96 Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 јануари 2011
  Пораки:
  2.680
  Допаѓања:
  37.118
  Гради или Задник

  Имам малу гради и средно голем задник ама онака стегнат и кренат е и искрено многу повеќе сакам Голем и стегнат задник него големи гради познавам многу женски што се пре секси и со мали гради
   
 9. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.275
  Допаѓања:
  144.491
  Гради или Задник

  Навистина најтешката дилема у свет,па потоа мажите се искористувачки,бесчувствителни сељачишта,а вие девојките сте со висок морал. Ал паше на его коа секаква сељачана се возбудува на вас... Ужас... У-ЖАС!

  А замислете да се појави некоја со добар задник,гради,лице и нозе,плус харизма и ум?! Што ќе правите тогаш со вашите газови и гради,стварно поим немам. Освен да си поплачете и да ја мразите кучката, друго и не ви преостанува.
  Аман од глупиве теми.
   
  На Fancy_Nency 22, Sejfullai, Liu и 26 други им се допаѓа ова.
 10. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.091
  Допаѓања:
  1.122
  Пол:
  Машки
  Гради или Задник

  ^^... Лилит кај си ма ти...
  ....... се загрижив малку...
  ....... ама гледам без потреба ... :hai:
   
  На swrcii, simoncelicius и slavica999 им се допаѓа ова.
 11. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.330
  Гради или Задник

  Остајте го девојчето можеби се спрема за пластична операција :?: :?:
  Јас не знам која девојка нема да си најде некоја маана на себе, такви се жените цепидлаки :wasntme: и желни да слушаат туѓи мислења и трачарат.

  А ти девојче подобро прашај некое машко што повеќе му се допаѓа ;) па тражи чаре
   
 12. girl.23

  girl.23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2011
  Пораки:
  2.129
  Допаѓања:
  1.798
  Гради или Задник

  Што и да имаш зависи дали знаеш како да го `носиш`, иначе џабе ти е. ;)

  А, дека темава е чиста глупост и јас се сложувам. |(
   
  На Hipster му/ѝ се допаѓа ова.
 13. agiagi

  agiagi Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 август 2011
  Пораки:
  99
  Допаѓања:
  6
  Гради или Задник

  Јас ја отворив темата, не заради тоа што немам гради или задник или што сакам некаква пластична операција. Глупост! ЈА отворив заради забава и општо да ги видам туѓите мислења, а вие веднаш напаѓате. Сепак ова е форум за споделување на мислења и разновидни теми. Да не може човек да отвори тема!
   
  На Fancy_Nency 22 и Danilela им се допаѓа ова.
 14. agiagi

  agiagi Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 август 2011
  Пораки:
  99
  Допаѓања:
  6
  Гради или Задник

  А доколку не ви се допаѓа темата немојте да трошите залудно од вашето скапоцено време да ја отварате и да коментирате :) Затоа што има такви на кои им се допаѓа и ги делат своите мислења со сите :)
   
 15. Danilela

  Danilela Популарен член

  Се зачлени на:
  3 март 2010
  Пораки:
  2.256
  Допаѓања:
  1.807
  Гради или Задник

  Аман бре одма напаѓате |( Пфф ај да не коментирам..... Како што може да има тема кармин или сјај за усни, avon или oriflame, така може да има и гради или задник! Убаво кажа девојката за забава е темава, не мора веднаш да значи дека сме даски.

  Инаку јас бирам задник. Не сакам преголеми гради, иако би била среќна ако носам градник за еден број поголем. :lol: Башка може да се купи градник што градите ќе ги прави и поголеми, и постегнати, поубави... А природно убав и стегнат задник- тоа е веќе нешто. ;)
   
  На agiagi и E...V...I...L им се допаѓа ова.
 16. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.275
  Допаѓања:
  144.491
  Гради или Задник

  Данилела, дали лабелото,карминот,сјајот,како год е предмет на меѓусебна споредба помеѓу девојките,а во едно има и сексуално значење?! Дали некогаш си видела искомплексирано девојче ради кармин на пример?!


  Муабетов ти беше колку да одиш контра на иницијаторот,а не дека не забележувам и зошто и како,туку ајде.
   
  На Hipster му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Bubeeeeee

  Bubeeeeee Активен член

  Се зачлени на:
  24 август 2012
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  0
  Гради или Задник

  Imam prilicno golemi gradi.. ali zadnikot bas ne e golem popolnet.. a i bas ne si gi obozavam gradite deka se golemi.. inace biram zadnik zategnat :)
   
 18. Jule.Sk

  Jule.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  1.314
  Допаѓања:
  736
  Пол:
  Женски
  Гради или Задник

  Сакам се што е умерено.Не сакам некој многу голем испупчен задник или некои големи гради....зашто знам какви ги има ама и едноставно не ми се допаѓа...задоволна сум си јас со моите :)
   
 19. butterfly33

  butterfly33 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2012
  Пораки:
  1.252
  Допаѓања:
  1.099
  Гради или Задник

  Затегнат задник :D
   
 20. interesna

  interesna Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2010
  Пораки:
  1.919
  Допаѓања:
  672
  Гради или Задник

  И двете во нормална големина но добро обликувани. Никогаш не би сакала да имам преголеми гради и премногу голем задник, а уште помалку да ги немам воопшто, значи средна големина за мене би била одлична, но добро уцврстени.

  Што се однесува до моите, задоволна сум бидејќи се во средна величина, само да се потрудам поубаво да ги обликувам. ;)