Гради

Дискусија во 'Канта' започната од Rakce19, 28 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Rakce19

  Rakce19 Активен член

  Се зачлени на:
  14 јули 2012
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  0
  Како до поголеми гради?
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.