1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Градоначалникот (The Boss) [2011]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од nena2010, 2 јануари 2012.

 1. nena2010

  nena2010 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  15.816
  Допаѓања:
  104.814
  Пол:
  Женски
  Градоначалникот е најнова серија со Келси Крејмер ( Фрејзер), која се бави со животот на политичар кој пати од болест на нервниот систем. Еве ви трејлер да видите што се работи. Преубав е серијата, ваква до сега нема излезено. Првата сезона заврши а има само 8 епизоди.

  [​IMG]

  http://www.imdb.com/title/tt1833285/

  http://www.youtube.com/watch?v=aGRf7vnSf04
   
  На RainBow му/ѝ се допаѓа ова.
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.933
  Допаѓања:
  66.084
  Пол:
  Женски
  Уф, почнувам да ја гледам во најскоро време. Го обожавам човеков, а содржината ептен е примамлива. :)
   
 3. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.777
  Допаѓања:
  22.418
  Пол:
  Женски
  Кратка ама слатка :D
  Се надевам ќе има нова сезона, мене ептен ми се допаѓа ;)