1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Гранап - Granap Market

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Ana3567, 10 октомври 2019.

 1. Ana3567

  Ana3567 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2014
  Пораки:
  545
  Допаѓања:
  461
  Пол:
  Женски
 2. Marche12

  Marche12 Активен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2018
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  61
  Пол:
  Машки
  Jас знам често да пазарам во Гранап , одлични ми се блиску кај Малага ( Беко Полициска станица ) на таа уличка се до Просветно дело во Центар и мислам има уште 2 до 3 маркети на друго место.
   
 3. anelchylola

  anelchylola Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 август 2019
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  189
  Пол:
  Женски
  Go obozavam :hug:
   
 4. "Zoki"

  "Zoki" Популарен член

  Се зачлени на:
  2 декември 2016
  Пораки:
  1.032
  Допаѓања:
  9.127
  Пол:
  Машки
  Во Карпош го знам топ се.
  И вработените се одлични во работата.
   
  На anelchylola му/ѝ се допаѓа ова.