Гримаса или мимика која често ја правите

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Srce-123, 5 јуни 2013.

 1. Heartbeat

  Heartbeat Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 август 2013
  Пораки:
  382
  Допаѓања:
  269
  Пол:
  Женски
 2. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  943
  Допаѓања:
  506
  Пол:
  Женски
 3. QweenSM

  QweenSM Популарен член

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  2.077
  Допаѓања:
  13.109
  Пол:
  Женски
 4. Twinkles

  Twinkles Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2014
  Пораки:
  647
  Допаѓања:
  973
 5. Najubava09

  Najubava09 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 мај 2014
  Пораки:
  128
  Допаѓања:
  108
 6. WaffleGirl

  WaffleGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2014
  Пораки:
  877
  Допаѓања:
  1.047
 7. Lovely93

  Lovely93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2013
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  2.011
  Пол:
  Женски
 8. Liquid

  Liquid Нов член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2014
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  8
  [​IMG]

  Ок. не

  Често кога ќе се замислам знам да направам вака со устата :
  [​IMG]
   
  На angelche16 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. nevermet18

  nevermet18 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2014
  Пораки:
  1.708
  Допаѓања:
  4.989
  Пол:
  Женски
  Превртување очи. Кога не ми се допаѓа ситуацијата во која сум, или коа некој ме нервира.

  И секако, онаа фацата "ти овоа озбилно". Ама морам, шта чу, кога они постојано лажат, па оди верувај им на вистината. Не бива брат.
   
 10. blosson

  blosson Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  367
  Допаѓања:
  251
  Пол:
  Женски
 11. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.701
  Допаѓања:
  25.354
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На krEM4Eto му/ѝ се допаѓа ова.
 12. supergirl1

  supergirl1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2014
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  13
  :wasntme: Gi krevam vejdzite i si ja potkasnuvam ustata(sto mnogu go palelo decko mi ) :D
   
  На angelche16 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Madilyn

  Madilyn Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2014
  Пораки:
  138
  Допаѓања:
  126
 14. amore12

  amore12 Активен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2014
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  21
 15. Makeup

  Makeup Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2013
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  48
 16. AziskaStrslenka

  AziskaStrslenka Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 август 2014
  Пораки:
  412
  Допаѓања:
  3.500
  Пол:
  Женски
  Е овака исто.
   

  Прикачени фајлови:

  На angelche16 и Najubava09 им се допаѓа ова.
 17. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  1.844
  Допаѓања:
  7.589
  Пол:
  Женски
 18. Majli.15

  Majli.15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јануари 2013
  Пораки:
  407
  Допаѓања:
  236
  Пол:
  Женски
 19. Kimey

  Kimey Активен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2015
  Пораки:
  78
  Допаѓања:
  84
  Пол:
  Женски
  :D секојдневна над 200 пати. :rofl:
   
 20. Tedyyy

  Tedyyy Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јули 2015
  Пораки:
  238
  Допаѓања:
  2.588
  Пол:
  Женски