1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Грицкање нокти

Дискусија во 'Канта' започната од nennsy.densy, 7 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. nennsy.densy

  nennsy.densy Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  220
  Допаѓања:
  305
  Здраво девојки. Имам еден проблем...постојано ги грицкам ноктите..ве молам кажете нешто како да се одвикнам од грицкање.? Благодарам :*
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.045
  Допаѓања:
  55.885
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.