1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Грицкање нокти

Дискусија во 'Канта' започната од litle-me, 25 јануари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. litle-me

  litle-me Нов член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2014
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Како да се ослободам од таа моја лоша навика.. идеи? :?:
   
 2. Avenged

  Avenged Популарен член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2013
  Пораки:
  626
  Допаѓања:
  1.511
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.