Форумџика на годината 2022
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Грозната вистина (The Ugly Thruth) [2009]

Дискусија во 'Филмови' започната од pumpkin, 11 јули 2011.

 1. pumpkin

  pumpkin Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2011
  Пораки:
  240
  Допаѓања:
  119

  Прикачени фајлови:

  • tut.jpg
   tut.jpg
   Големина на фајлот:
   9 KB
   Прегледи:
   596
  На Emma.Sun му/ѝ се допаѓа ова.
 2. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.337
  Глумата и на двајцата е навистина на ниво.Плус ми се симпатични како пар.Го гледав одамна, ама многу добро се сеќавам на сцената со вибраторот во ресторанот :D :D Крајот е нели како во секоја романтична комедија, ама сепак е интересен.
  [​IMG][​IMG][​IMG]
   
 3. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  17.733
  Допаѓања:
  79.158
  Пол:
  Женски
  Кетрин ми е омилена глумица, а овој филм просто го обожавам и би го гледала постојано, мислам дека никогаш нема да ми здосади ! :D
   
 4. Emma.Sun

  Emma.Sun Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  62
  Лелелел.. филмов го обожавам значи колку е предобар .. прв пат го гледав лани летото и се заљубив во глумецот .. го обожавам у сите филмови добро глуми !
   

  Прикачени фајлови:

  • 11844439_gal.jpg
   11844439_gal.jpg
   Големина на фајлот:
   17,4 KB
   Прегледи:
   579
 5. irena-10

  irena-10 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2010
  Пораки:
  325
  Допаѓања:
  882
  филмов ми е ептен лајк, најлајк, го имам гледано два пати и да помине некое време, пак го пуштам.
   
  На Emma.Sun му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  Кетрин многу ми е слатка а типот многу ми е грозен, повеќе ми се допаѓа во пар со Ashton во Killers :)
  [​IMG]
  Инаку и не е нешто посебен, лимунатка што би рекле некои форумџики :lol: , мада имаше неколку сцени на кои слатко се изнасмеав :D .
   
 7. Sephora

  Sephora Популарен член

  Се зачлени на:
  5 декември 2010
  Пораки:
  2.690
  Допаѓања:
  4.479
  Ах Жерард. :inlove: :D
  Мислам дека 10 пати го изгледав филмов поради него.
  Она, класичната романтична комедија. Без никаква поента во неа. :tmi:
  Глумата? Не нешто најдобро, не е ни лошо. Сосем прикладно.
  Приказната ми е тотално безвезна, ама овие се тие филмови кои релаксираат и помагаат во тепање време.

  Има мнооогу голема разлика од глумата на Жерард тука до онаа во Law abiding citizen.
   
 8. Bunny2

  Bunny2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 декември 2010
  Пораки:
  1.301
  Допаѓања:
  1.638
  Многу добар филм.Баш " Грозна " :D Ама сепак "вистина" :D
   
 9. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.902
  Допаѓања:
  31.206
  Пол:
  Женски
  Добар филм за релаксација ;) Ми се допадна ;)
   
 10. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.557
  Колку ли сум се смеела на филмот :) .Особено на она сцената во ресторанот со вибраторот и кога овој докторот ѕвони на врата и Аби (така ли се викаше ликот на Кетрин :^) ) отвара скоцкана од глава до пети,со фризура и шминка и вели Џст дуинг д дишес :lol: .Кетрин е дефинитивно створена за комедии а Жерард не ми е воопшто привлечен,не знам што толку гледаат некои во него.
  Филмчето е добро,би го препорачала.
   
 11. chocolate.chick

  chocolate.chick Популарен член

  Се зачлени на:
  9 ноември 2011
  Пораки:
  922
  Допаѓања:
  644
  Хахаха, филмов е закон!! Додека го гледав дома ми се чудеа зошто се смеам како недоквакана, ама одкога го гледав со нив имаа разбирање и веќе не ме гледаа така чудно. Највеќе се смеев кога детето и ги вклучи вибрациите на гаќите..ХАХАХА.. Интересна комедија :)
   
 12. LilBaby

  LilBaby Популарен член

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  3.458
  Допаѓања:
  7.886
  Си ги сакам вавиот жанр на филмчиња, сега тоа е. :)
  Али каква спојка од актери мх мх. И со докторчето не беше лоша, али со Жерард сивуплееее.
  Го имам гледано 3-4 пати, го знам на памет филмот, и пак би го гледала, впрочем еве сега ќе си го пуштам на кинотека да се забављам.
  Глумицава ми е хит, родена е за ваков жанр, нешто као „Life as we know it“.
  Колку се смеела на сцените кај што се средува цела вечер, и онака ноншалатно искача кога докторчето и ѕвони на врата и она као демек само ги миела садовите :lol: , она со вибраторот во рестаранот ми беше урнебес, коа јадеше кавијар на таа реката, па го повраќаше од што и беше гадно и така. Ете ви доволна причина да го гледате филмот, ако не сте го гледале а сакате ваков жанр. :)
   
 13. fashion.owl

  fashion.owl Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2013
  Пораки:
  153
  Допаѓања:
  21
  Филмов го имам гледано многу пати и уште толку би го гледала. :lol: