1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Групен секс

Дискусија во 'Канта' започната од Baby1994, 3 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Baby1994

  Baby1994 Активен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2012
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  11
  Дали сте за (Дали сте имале) групен секс на пример 4 или 5 личности!Дечко ми и јас сакаме да пробаме но не сме сигурни што викате вие?
   
 2. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.852
  Пол:
  Женски
  Групен секс!

  Имаш 17 години забога :o :@

  Всушност,кажи ми се која си и од кај па да дојдам да те зашлакам убаво и да не ти текне ни С од секс :@
  Ај дечкото прати го во некој бордел ако е тој оној што сака групњак, а ти фино лепо исплачи се на мама, и кога ќе пораснеш врати се тука да ни заблагодариш |(
   
 3. LilBaby

  LilBaby Популарен член

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  3.458
  Допаѓања:
  7.886
  Групен секс!

  Пробај, може ќе си помине6 wудо и незаборавно!
  Алл деј, алл најт, LOCA PEOPLE :P


  Но срцу643, прво добро накостреши се за добро жур43.

  Пиши импресии, mwah! :*
   
  На UbavkaBube му/ѝ се допаѓа ова.
 4. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.069
  Допаѓања:
  6.613
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.