Гумени бонбони

Дискусија во 'Храна и пијалоци' започната од stefiy, 3 декември 2012.

 1. Isabel

  Isabel Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  812
  Допаѓања:
  533
  Сите сме си дечиња :) Како ме потсетивте сега би тргнала да си купам, но ќе почекам до утре :)
   
 2. Divinebutterfly

  Divinebutterfly Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јули 2011
  Пораки:
  2.950
  Допаѓања:
  9.931
  Пол:
  Женски
  Многу ги сакам! Секогаш се убави и за сите возрасти хахахах
   
 3. Butterfly14

  Butterfly14 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2013
  Пораки:
  757
  Допаѓања:
  454
  Многу ги сакам особено харибо :inlove:
   
 4. MaCa-Swiss

  MaCa-Swiss Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2013
  Пораки:
  253
  Допаѓања:
  959
  Ммммммм како ми се пријаде :lol: Најомилени ми се HARIBO ( се разбира од праска ), и оние киселите :lol:

  [​IMG]
  [​IMG]
  Не би можела без нив :inlove:
   
 5. girl.9

  girl.9 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2012
  Пораки:
  1.689
  Допаѓања:
  477
  уфф ги обожавам овие :inlove:
   
 6. vickyy90

  vickyy90 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2011
  Пораки:
  1.487
  Допаѓања:
  1.064
  Ќерка ми ги обожава овие...
  [​IMG]
   
 7. Lovy1

  Lovy1 Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2013
  Пораки:
  1.082
  Допаѓања:
  817
  Пол:
  Женски
  Уф, не ги сакам.. ги обожавам :inlove: :D
   
 8. Wild-GirL

  Wild-GirL Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2010
  Пораки:
  1.266
  Допаѓања:
  1.258
  Ауу, ги обожавам!
  Харибо ми се No.1. :)
   
 9. Fibia

  Fibia Активен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  84
  Допаѓања:
  22
  Девојки да не знаете каде можам да најдам вакви бомбони низ ск. Порано ги имаше во прозирни кеси и на нив пишуваше само Jelly beans ама дого време немам видено никаде
  [​IMG]
   
 10. vlubena

  vlubena Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2011
  Пораки:
  767
  Допаѓања:
  624
  Значи премногу ги сакам гумените бобони, дури другарките ми викаат дека сум зависна од нив :lol:
   
 11. doubleinfinity

  doubleinfinity Популарен член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2012
  Пораки:
  749
  Допаѓања:
  1.795
  Пол:
  Женски
  :inlove: омилени

  [​IMG]
   
 12. pancake

  pancake Активен член

  Се зачлени на:
  2 март 2013
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  27
  [​IMG]
  овиееее :rofl: :inlove:
   
  На MaggieTatum му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.506
  Допаѓања:
  4.125
  Пол:
  Женски
 14. tirkenbal

  tirkenbal Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2013
  Пораки:
  1.376
  Допаѓања:
  9.999
  Пол:
  Женски
  Haribo i bebeto-(мм) омилени ^^
   
 15. tirkenbal

  tirkenbal Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2013
  Пораки:
  1.376
  Допаѓања:
  9.999
  Пол:
  Женски
  Haribo i bebeto-(мм) омилени ^^
   
 16. erica

  erica Популарен член

  Се зачлени на:
  21 август 2011
  Пораки:
  1.311
  Допаѓања:
  2.037
  Пол:
  Женски
  Сите ми се убави и сите ги јадам. Ги ОБОЖАВАММ :inlove:
   
 17. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.268
  Допаѓања:
  14.955
  Пол:
  Женски
  Си имам кажано дека ги сакам,....ама во последно време ги обожавам и нон стоп ги јадам :)
   
 18. LittleChili

  LittleChili Популарен член

  Се зачлени на:
  29 мај 2013
  Пораки:
  501
  Допаѓања:
  2.140
  Мјамии ги обожавам гумените бомбончиња и нон стоп си јадам . Било да се меченца , кругчиња ,црвци , вилици оние од кока кола абе сите ги сакамм :)
   
 19. Steff.Unique

  Steff.Unique Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  563
  Допаѓања:
  270
  Пол:
  Женски
  Рај за душа! :D

  [​IMG]
   
 20. girl.heart

  girl.heart Активен член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2013
  Пораки:
  103
  Допаѓања:
  4
  Haribo-најубави :inlove: