Гумени бонбони

Дискусија во 'Храна и пијалоци' започната од stefiy, 3 декември 2012.

 1. Natali.3

  Natali.3 Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 септември 2013
  Пораки:
  4.849
  Допаѓања:
  36.752
  Пол:
  Женски
  Само Haribo мх мх мх :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
   
 2. RedHeart

  RedHeart Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  283
  Допаѓања:
  47
  Многу сакам гумени бонбони јадам секакви
   
 3. Nana19

  Nana19 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  2.142
  Допаѓања:
  2.743
  мммм никогаш доста за гумени бомбони...Како мала само та сум сакала да јадам а и сега ги обожавам
   
 4. theunforgiven

  theunforgiven Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2012
  Пораки:
  812
  Допаѓања:
  1.424
  Сакам, ама периодично. Имам период кога ми текне на нив и купувам константно. Тоа трае недела-две-три, па потоа ги заборавам... Не знам зошто така :)

  Како и да е, јадам секакви, единствено едни што се како меки шекерни перничиња не можам да ги пондесам...
   
 5. QweenSM

  QweenSM Популарен член

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  2.077
  Допаѓања:
  13.125
  Пол:
  Женски
  ммм гумените бонбони ми се најголема љубов :mm:
   
 6. Lovely93

  Lovely93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2013
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  2.011
  Пол:
  Женски
  Како мала ги сакав (највеќе тие Кока кола :D ) ама одамна не сум јадела, забите ме болат некако, осетливи заби имам.... :wasntme:
   
 7. LaraSolare

  LaraSolare Популарен член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2013
  Пораки:
  862
  Допаѓања:
  6.609
  Пол:
  Женски
  Јас од пред некое време ги засакав .Дечко ми пошто е најсрце на свет ми купил од онија што ги има у најразни форми , бои и вкусови во Сити Мол , си мериш колку сакаш , сам си бираш. Ама беа најубавите гумени бонбони што некогаш сум ги јадела ! :D Дали дека беа од саканиот ми беа толку слатки не знам , ама во план сум кога ке одам ја да си купам :D
   
  На marylin.monroe92 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. blosson

  blosson Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  367
  Допаѓања:
  251
  Пол:
  Женски
  Tие се мојата дрогаааа..сите вкусови ми се вкуснии највеќе си ги сакам <3
   
 9. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  4.382
  Допаѓања:
  34.885
  [​IMG]
   
  На Elena69221 и joy1 им се допаѓа ова.
 10. Stefiks

  Stefiks Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2014
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  46
  Исто мислење имаме :)
  Овие ми се најубави :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
   
 11. BojanaLegija

  BojanaLegija Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2014
  Пораки:
  182
  Допаѓања:
  61
  До пред 1 месец јадев секакви вакви чуда, но ова лето сум во план да престанам и засега добро ми оди, бидејќи сакам да сум во топ форма, само здрава храна. хехе :angel: :angel: :angel: :angel:
   
 12. erica

  erica Популарен член

  Се зачлени на:
  21 август 2011
  Пораки:
  1.311
  Допаѓања:
  2.037
  Пол:
  Женски
  1L ми се :D :inlove:
   
 13. cheeky.cow-12

  cheeky.cow-12 Активен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2014
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  22
  Ауу ги сакам! :inlove:
  Имате ли видено како овие само црни? Мене братчетка ми од холандија ми носи такви,вкусни се ама малце грозни...ептен како вистински се...
   

  Прикачени фајлови:

 14. DivineFM

  DivineFM Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јули 2014
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  121
  Пол:
  Женски
  Обожавам гумени бонбони :inlove:
   
 15. Rawr

  Rawr Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јули 2014
  Пораки:
  186
  Допаѓања:
  38
  Многу ги сакам,уште од малечка ги јадам и уште ми се најубави на цел свет :inlove:
   
 16. eloves

  eloves Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2013
  Пораки:
  2.662
  Допаѓања:
  7.600
  Пол:
  Женски
  Како помала многу ги јадев сега не. :)
   
 17. Plavusa.17

  Plavusa.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  4.134
  Допаѓања:
  6.029
  Полни се со емулгатори, али ги обожавам. Секакви ги јадам, само да се гумени бонбони :D

  [​IMG]
   
 18. chocolade

  chocolade Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јули 2014
  Пораки:
  2.180
  Допаѓања:
  6.668
  Пол:
  Женски
  Кај налетав на темава, сега треба да си купам :^) :rofl:
   
 19. Just.you

  Just.you Активен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2014
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  23
  Аууу киселки мх мх мх :inlove:
   
 20. x-MajaEsposito-x

  x-MajaEsposito-x Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2013
  Пораки:
  910
  Допаѓања:
  603
  Пол:
  Женски
  Какви и да се само гумени да се :D