Гушкање

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Gordana10, 22 јануари 2010.

 1. VoodooGirl

  VoodooGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2014
  Пораки:
  495
  Допаѓања:
  3.928
  Пол:
  Женски
  А јас? ;(
   
 2. Alisa22

  Alisa22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2017
  Пораки:
  1.325
  Допаѓања:
  7.835
  Пол:
  Женски
  И со тебе може :l:
   
  На VoodooGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  8.750
  Допаѓања:
  99.288
  Пол:
  Женски
  Ич не сакам гушкање, ладна особа сум и сакам да држам дистанца. Освен со дм, со него не ми смета. :D
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.