Гушкање

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Gordana10, 22 јануари 2010.

 1. Dark-Rose

  Dark-Rose Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2009
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  70
  Ве гушкам сите во моментов, некако сум така расположена :P Позз***
   
 2. kristin4e

  kristin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  116
  Леле!Колку сум среќна денеска! Ај застанете сите во ред да ве изгушкам.....И стари и нови да не прескокнам некого...... :lol: ....да ви пренесам од својата позитивна енергија.... :D
   
 3. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.087
  Допаѓања:
  1.119
  Пол:
  Машки
  [​IMG]
  ...za edno drugar4e...
  ...sluchajno ako i utre
  ...namine... :!:
   
 4. srnicka24

  srnicka24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  355
  Допаѓања:
  40
  site ve guskam dees:):):)
   

  Прикачени фајлови:

  • guskanje.jpeg
   guskanje.jpeg
   Големина на фајлот:
   4,2 KB
   Прегледи:
   128
 5. Fairybell

  Fairybell Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  389
  Допаѓања:
  31
  Сите те гушкаат тебе :D Многу се убави мачорките на сликата.
   
 6. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.836
  Пол:
  Женски
  Ве гушкам денес сите,убаво сум расположена
  А и да ве потсетам дека стварно сте ми пријателчиња
   

  Прикачени фајлови:

 7. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.687
  Ах во моментов колку би сакала да изгушкам некого... Толку ми фали таа прегратка подарена несебично а примена благо и нежно како најскапоцен подарок... :?
   
 8. girl23

  girl23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  30
  Еххх што би дала сега за едно гушкање....ама онака силно да ме полупи.....да ми ја стегне дијафрагмата...да му го слушам отчукувањето на срцето....да му се набутам целата....без воздух да можам да си примам...ммммм мх мх мх...Сакам гушкање,обожавам..понекад и тоа ми е доволно немора да ме бацува :oops: :D :D :D
   
 9. seksi

  seksi Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2009
  Пораки:
  377
  Допаѓања:
  110
  Obozavam! :)))
   
 10. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.828
  Пол:
  Женски
  и јас да ви кажам :) ајде на гушкањеееееееее :) I need a hug :roll:
   
 11. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.687
  Тинки винки,Дипси,Лала....По... Телетабиси,телетабиси....ГУШКАЊЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ! :lol:
  [​IMG]]
  Јас сум по од одма да си кажам да нема љутиш после 8) :lol:
   
  На FotoLina3 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.785
  Јас сум Дипси... :mrgreen:
  И ве гушкам ситее.....
   
 13. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.979
  абе па јас не ги распознавам овие по боја....ама едното сум си јас и ТОЧКА :lol:
   
 14. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.687
  Е гоу грл најмалото црвенкото е ПО :lol:
   
 15. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.836
  Пол:
  Женски
  Остана еден телетабис слободен, тоа сум јаааас.Може?
  И еве ве гушкам, гледајте :lol:
   
 16. emce-kremce

  emce-kremce Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  1.161
  Допаѓања:
  95
  Епа јас сум воздухот што струи меѓу вас и ве гушкам и скокоткам :lol:
   
 17. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.687
  Емче ти си сонцето што е како бебенце :lol: може ?
  [​IMG]
   
 18. emce-kremce

  emce-kremce Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  1.161
  Допаѓања:
  95
  еее сонце мое, може :D значи најтопло ве гушкам сите :****
   
 19. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.347
  Пол:
  Женски
  Како досега јас не сум ја видела темава за гушкање?! Уживам кога се гушкам и се гушкам секој ден , неможам да си замислам ден без гушкање ги гушкам мама , тато , дадичка , баба, дедо , а пак тоа малото братучедче кога ќе го фатам и не го пуштам од прегратка, па тоа си ми стои од мало го научив и само го гушкам сонце мало . Комшичињата мали кога ќе ме видат самите ми се фрлаат во прегратка знаат дека сакам да се гушкам.И мене повќе ми се гушка одколку бакнува.
  Гушкајте се секој ден , тоа ќе ве исполни и ќе ве направи мноогу посреќни.
  Сега ве гушкааам сите со ред, од 1 до последен пост.
  :hug: :hug: :hug: :hug:
   
 20. Winter.Girl

  Winter.Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  750
  Допаѓања:
  172
  Обожавам гушкање.Тоа ме исполнува.Дома постојано си ја гушкам мама.Тато и брат ми не толку.Мама ми е ептен погодена за гушкање :rofl: Поубаво се чувствувам кога ке добијам прегратка,наместо бакнеж. :)