Гушкање

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Gordana10, 22 јануари 2010.

 1. anije

  anije Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2010
  Пораки:
  144
  Допаѓања:
  38
  Ауууу сите вве гушкааааааам :hug: :hug: :hug: :hug: гуш гуш
   
 2. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.548
  Допаѓања:
  19.956
 3. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.341
  Пол:
  Женски
 4. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.083
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Зависнааа од гушкањеееееее! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
   
 5. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.826
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  Гушкање кое почнува од ГоуГрл, па за сите со ред :) И мене ми треба :$ :D :inlove:
   
 6. girl12

  girl12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  649
  Допаѓања:
  31
  Аааа обожавам гушкањее :) :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: ве гушкам ситее тананан :D :D
   
 7. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.969
  :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
   
 8. katka-slatka

  katka-slatka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  296
  Допаѓања:
  43
  Како ми фали едно вакво гушкање со сестра ми... :)
   

  Прикачени фајлови:

  • crb228048.jpg
   crb228048.jpg
   Големина на фајлот:
   45 KB
   Прегледи:
   55
 9. MidnightFlower

  MidnightFlower Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2010
  Пораки:
  197
  Допаѓања:
  47
 10. princessofthedark

  princessofthedark Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2010
  Пораки:
  1.018
  Допаѓања:
  139
  хммм гушкање= влегување во мојот личен простор, не фала.
  ова сите што ме знаат го знаат, и затоа одбегнуваат...
   
 11. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.352
  Гушкање, ценам повеќе од зборови. И сакам да се гушкам. Многу.
  Гушкањето ме утешува повеќе од некој безврска искажан несоодветен збор.
  Ми влева топлина, љубов, среќа, радост. А и анимацијата, :hug: , како што заприметувате ми е омилена.
  Затоа луѓе, гушкајте се.
  И за крај, ве гушкам најсилно. :hug: :hug: :hug:
   
  На Gordana10 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. martina.d

  martina.d Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  134
  Допаѓања:
  2
  :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: Сакам да гушкам и тоа како ... ве гушкам ситеее ... поздравв :)
   
 13. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  4.687
  Допаѓања:
  58.600
  Пол:
  Женски
  Токму така, гушкањето вреди повеќе од било кој збор :hug:
   
 14. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.483
  Не знам што би додала на сите убави искази за тоа дека гушкањето е тооооооолку многу убаво :)
  Да, сакам гушкање, со најмилите и најдрагите :hug: :l:
   
 15. zvezdakoska

  zvezdakoska Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  57
  Гушки и бацки до сите. Ве сакам сите :hug: :hug: :hug: :hug: :* :* :* :*
   
 16. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  625
  јас порано не сакав ич да се гушкам....многу бев дрвена незнам зошто кај ми биле емоциите и нежностите тогаш... :?:
   
  На FotoLina3 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.873
  Допаѓања:
  3.859
  Пол:
  Женски
  Најубавото нешто на светот.Обожавам гушкање.Сакам да ме гушне некој сегааа,ептен ми е потребно... ;(
   
 18. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  3.286
  Допаѓања:
  1.809
  Пол:
  Женски
  ОБОЖАВАМ ГУШКАЊЕ!!! Некогаш гушкањето може да ми вреди повеќе од милион,билион зборови..
  Сакам да ја осетам топлината од саканиот,"Сестрите",мама,тато..Од ситее :hug:
  Дури почнаа и гушкало да ме викаат :lol: Со кого стигнам се гушкаааааааааааам .. Така изразувам ја љубов :hug:
  Дури животна желба ми е да работам во free hugs :$
   
 19. lalezzz

  lalezzz Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 април 2010
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  62
  mila eve ja ke te gusnam so zadocnuvanje e no od srce :hug: :hug: :hug: sakam guski ,ve sakam site i ve guskam siteeeeeeeeeeeeeeeeeeee :hug: :hug: :hug: :*
   
 20. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.873
  Допаѓања:
  3.859
  Пол:
  Женски

  гушки и до тебе :hug: :*