1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ДАЛИ ја има оваа тема?!

Дискусија во 'Канта' започната од Madam-A, 16 јануари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Madam-A

  Madam-A Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2013
  Пораки:
  1.602
  Допаѓања:
  8.004
  Знам дека има тема `Каде да ја најдам темата?` , но оваа тема нека биде за информирање дали има некаква тема како таа која сакате да ја направите со цел да не се поклопуваат по 300 исти теми, а исто така ќе ви помогне да најдете некоја која не сте ја виделе па нема да мора да отварате нова.

  п.с. Не најдов ваква тема, ако има избришете ја мојава (и пратете ми линк од другата)...ипак нели поентата е да не се повторуваат теми :lol:
  ~ Е сега да си прашам: ме интересира дали има тема каде може да се споделуваат информации и искуства за некои локало (кафичи, дискотеки...)
   
 2. rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

  rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  874
  Допаѓања:
  3.897
  Пол:
  Женски
  Оваа тема е иста со Каде да ја најдам темата? , не гледам разлика :?:
   
  На Summerlover му/ѝ се допаѓа ова.
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.440
  Допаѓања:
  58.539
  Пол:
  Женски
  Можеш истото да го прашаш во Каде да ја најдам темата, ако нема тема, ќе биде одговорено дека нема тема. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.