1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ДЕЧКО ОД СОНИШТАТА

Дискусија во 'Канта' започната од gentle.girl, 18 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. gentle.girl

  gentle.girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2013
  Пораки:
  593
  Допаѓања:
  248
  не најдов ваква тема, ако има слободно избришетеја и секако линк ЛП :)
  овде може да го опишите како го замислувате вашиот Дечко :D
  повелете...
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.