1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ДМБУЦ "ИЛИЈА НИКОЛОВСКИ ЛУЈ'' ВАШЕ МИСЛЕЊЕ

Дискусија во 'Канта' започната од kiko817, 19 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. kiko817

  kiko817 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2013
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  САКАМ ДА ВИДАМ ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА УЧИЛИШТЕ КАКО Е ТАМУ ШТО СЕ УЧИ КАКВИ СМЕРОВИ ИМА ВЕ МОЛАМ ИТНО МИ Е
   
 2. Dobie

  Dobie Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2013
  Пораки:
  199
  Допаѓања:
  240

  веќе има ваква тема можеш да го поставиш ова прашање таму :)

  http://forum.femina.mk/obrazovanie/dmbuc-ilija-nikolovski-luj-t18866/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.